Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

17 hours ago, Frank Pembleton said:

Šta je bilo ovo u Zemunu neki sa "fantomkama" upali na izložbu stripa i pocepali eksponate?

.... Shiit has hit the fan!
 

Momci, ekipa s faksa, kultna strip grupa 90tih... Polomili sve zbog neke ilustracije bebe sa sekirom u glavi sa šaljivim komentarom, u stilu Boba Živkovića. Od svih stvari stvorenih 90tih njih je tangiralo ovo, jbt Direktori pevali da će pobiti bandu crvenu na državnoj televiziji u prajmtajmu. Šta zna dete šta je dvesta kila... Nije to nego svako danas može da ugazi galeriju, što bi neko branio galeriju? Tu devojku što radi u Kapetaniji znam baš dobro, ako se može reći da radi jer nisam siguran da prima platu jer nisu dobili nikakve pare od grada godinama unazad. Koga briga za Kapetaniju? Bilo ko ko se osetio pogođenim mogo je to da sruši... Verovatno im se prosto rušilo nešto. Išla je neka moralna panika na internetima zbog te ilustracije, pa došli i izlomili. Eto. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Bilo bi stvarno ok da neko nekog pozove na odgovornost jer je u pitanju državna galerija. Ne da je ok kad neko lomi prostorije neke organizacije, udruženja građana... Bilo kakve prostorije. Ali ovo je nov nivo.

  • +1 2
Link to comment

Sagoreli smo načisto i ispišali se po pepelu da ni ne dimi. Ovo nije više ni vest. Niko se "ni na našoj strani" apsolutno ne potresa. Šta kažeš, huligani kritičari upali jer im se nije svidela izložba. Jebiga. Možda sam promašio, ali mi se čini da ni twitter nije goreo™. 

 

  • +1 4
Link to comment
2 hours ago, Lezilebovich said:

Sagoreli smo načisto i ispišali se po pepelu da ni ne dimi. Ovo nije više ni vest. Niko se "ni na našoj strani" apsolutno ne potresa. Šta kažeš, huligani kritičari upali jer im se nije svidela izložba. Jebiga. Možda sam promašio, ali mi se čini da ni twitter nije goreo™. 

 

 

pa kad ovo nije kul gradska ekipa uvezana i vidljiva, nego bas potpuno autohtona i samoodrziva grupa.

inace odlicni su, mada to ne smije ni da bude bitno sada.

 

  • +1 2
Link to comment

UHAPŠENI ČLANOVI LEVIJATANA! Sumnja se da su maltretirali mladića i primoravali ga da radi šta traže od njega

 

Quote

Prema navodima krivične prijave, osumnjiceni su 2. oktobra na uglu ulica Milutina Uskokovića i Koste Abraševića presreli oštećenog M.B. od koga su zahtevali da, dok ga snimaju kamerom telefona, izgovori reči koje su od njega tražili, što je M.B. odbio, prenosi tužilaštvo.

Usled jakog udarca u glavu koji mu je otvorenom šakom zadao K.B, oštećeni je pao, a ostali osumnjičeni su mu onda rukama i nogama zadali više udaraca u predelu glave i tela upućujući mu pretnje.

Dva dana kasnije, K.B. je telefonom pozvao M.B. uputivši mu različite pretnje zahtevajući od njega da na društvenoj mreži „Fejsbuk“ objavi snimak u kojem se izvinjava za komentar koji je ranije ostavio u vezi delovanja grupe "Levijatan“

 

Link to comment
10 hours ago, djeneralche said:

Pokazna vezba za Petricica i Koraksa sta im sledi.

Petričić pljuje Marinu jer ima mišljenje, a sad kad su napali njegove kolege ilustratore, vrunske zanatlije i vrhunske studente katedre na kojoj je bio profesor, po netu ih brane konceptualni umetnici. Eh, šta ti je život... 

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...