Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

2 hours ago, Ros said:

u moju seosku skolu su pocetkom 80-ih dolazili Mira Aleckovic, Grozdana Olujic i Mika Antic :ziga:

 

 

I onda je tvoja (i moja) generacija koju su posecivali velikani pisane reci napravila ovo u cemu zivimo. :D

 

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poznajem sedmoro ljudi koji su trenutno na sednici skupštine opštine Novi Beograd gde im se potvrđuju odbornički mandati. Dvoje su iz Raške, dvoje iz Čačka, jedno iz Užica i dvoje su sa juga. [emoji1787]

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, JozoMujica said:

 

I onda je tvoja (i moja) generacija koju su posecivali velikani pisane reci napravila ovo u cemu zivimo. :D

 

 

Ziveli smo u totalitarnom sistemu bez demokratskih izbora 50 godina, u skoli to nismo ucili nego smo citali o Titu, svinjskoj glavi i koritu za sankanje. Sigurno se nije ratovalo zbog Mike Antica ili Branka kockice, skolskog programa. Stvari su malo kompleksnije od podele crno-belo.

 

Ono sto je sigurno da se Jena Jameson ne zove u osnovnu skolu zato sto je prvak u heklanju.  A o tome je ovaj rukavac topika.

Link to comment

@Filozof manijak

 

Ih,pa smetaju nekim staarim Beograđanima došljaci(kao da neko njihov nije migrirao u Beograd,pa makar i pre 200 godina),iako nekad hoće da prikriju to...I na ovom forumu se to videlo kada su bili oni protesti za studentske domove...

Edited by Milošica
Link to comment
15 minutes ago, levi said:

kakvi došljaci, Novi Beograd nije postojao pre došljaka. totalno idiotska priča za bilo gde, ali za Novi Beograd posebno

Upravo o tome i pričam.Bilo gde,a NBG posebno.

11 minutes ago, James Marshall said:

Milica Pavlović FTW, kakva Maja, ne razumijem je 90% vremena, treba mi titl

Zato i kažem,Sara jedini normalan "projekat" kod nas,od komercijale.

  • +1 1
Link to comment

Bio kod mene kapetan Dragan u osnovnoj, neki 4. razred, ali zato što je on išao u tu školu. Barem sam ja to tako razumeo tada, nismo padali u nesvest od sreće zbog toga. Kakva vremena takav i gost u školi. :fantom:

Link to comment

Ispade ova napredna kalaštura neki sportista.:D Mogu da se kladim da je više tik tok zajebancija snimila u poslednjih godinu dana, nego što je treninga odradila. 

Link to comment

nama jesu od raznih francuza do minje subote, lokica...

 

bio nam i onaj glumac izbosne, sjajan je bio u svom monologu u nekom pozoristu blizu hrama svetog save, Boze kako se zove covek....jebem te izlapelu!!!! :angry:

 

odlican glumac!!!  (al

mi je hint :isuse: ...)

Edited by mustang
Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...