Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

4 minutes ago, Mil@n said:

 

Pa ja sam primaoc, ne znam šta su rekli onima koji su ih slali. Ako si već primio i krenuo u štrajk, ispoštuj to što je u procesu. Ne moraš da jebeš obične ljude ako baš nema preke potrebe za tim. 

 

Vidim da je lako proseravati se sa strane, od jednog paketa mi zavise ne male pare koje ne mogu da dobijem nazad dok ne vratim šta treba da vratim, takođe tu su dva malo manje bitna za posao kojim se bavim bez kojih gubim pare praktično svaki dan. Tako da ako nekome nešto smeta, može samo da... Well, you know.


Što se štrajka tiče, naravno da ga podržavam kao i svako bunjenje protiv tzv države u kojoj živimo i želim radnicima da istraju u svojim zahtevima. 

Privatno te razumem, ali mislim da nema dileme: prosto, nasao si se, tvoji paketi tacnije, na pogresnom mestu u pogresno vreme.

Nije neka uteha, ali prvi strajk za vuciceva vakta kojinje zakacio sluzbu kojanse dotice interesa veoma sirokog broja ljudi nije mala stvar.

Zato svaka prica o neisporucenim paketima, pogotvo lekovima znaci direktnu vodu na vucicevu vodenicu.

Upravo ce to da bude tacka u koju ce da udaraju ako i kada krenu da spinuju postarsku pricu.

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, namenski said:

Privatno te razumem, ali mislim da nema dileme: prosto, nasao si se, tvoji paketi tacnije, na pogresnom mestu u pogresno vreme.

Nije neka uteha, ali prvi strajk za vuciceva vakta kojinje zakacio sluzbu kojanse dotice interesa veoma sirokog broja ljudi nije mala stvar.

Zato svaka prica o neisporucenim paketima, pogotvo lekovima znaci direktnu vodu na vucicevu vodenicu.

Upravo ce to da bude tacka u koju ce da udaraju ako i kada krenu da spinuju postarsku pricu.

 

Razlog više zašto glupani nisu prvo isporučili sve što su uzeli i onda prestali da primaju pošiljke. Em ne bi jebali ljude ni krive ni dužne, em ne bi ovi imali argument oko koga će da spinuju.

Link to comment

Jbg, i meni da se dogodilo verovatno sigurno bih i ja kukao, ali ako na nekog treba da kukamo to je ova vlast jer ona je kriva izmedju ostalog i za te neisporucene pakete. 

Edited by Meazza
Link to comment
6 minutes ago, ordi said:

nije mi stigao nijedan račun a već je deseti.

 

tužiću poštu što nisam mogla da ostvarim popust i zbog zatezne kamate ako se ovako nastavi :D

 

 

 

Infostan javio da produžava rok za ostvarivanje popusta, mislim da rekoše do dvadesetog

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

Razlog više zašto glupani nisu prvo isporučili sve što su uzeli i onda prestali da primaju pošiljke. Em ne bi jebali ljude ni krive ni dužne, em ne bi ovi imali argument oko koga će da spinuju.

Strajk je - ako je izistinski strajk nestonsto ima da boli i da tangira sto veci broj ljudi.

A nezadvoljstvo time izazvano mora da ima samo jedan cilj: one koji su svojim postupcima doveli do strajka jer je pretpostavka da niko ne strajkuje iz besa ili da bi zajebao neduzne ljude.

Muka je sto se ne oglasava poslovodstvo poste pa i vlast buduci da se radi o sluzbi od opsteg drustvenog interesa: na njima je, a to bojim se necemo da vidimo osim u obliku proglasavanja strajkaca za narodne neprijatelje i izdajnike.

Link to comment
 
Infostan javio da produžava rok za ostvarivanje popusta, mislim da rekoše do dvadesetog
kod infostana se kako stvari stoje najvishe isplati masivno ne placanje nichega. ko ima pare za infostan.

sent from bubamoto

Link to comment

Starice se generalno bolje u mreži stalaze od staraca. imamo mi jednu babu na selu što ovladala mobom i vajberom i samo piči jedino izgleda ne vidi dobro one emoije i svaku poruku završi sa onim  :poo

 

mi to od milja zovemo bakin kolač :D

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...