Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, gospa buba said:

pa mislim jebiga, ajmo ljudi, nemojte raditi pod tim uslovima, bice neko chudo i vi cete biti krivi :unsure:

sent from bubamoto
 

Pa da, nek raspizde štrajk, pa da vidiš kad ovi što su zakupili Aerodrom krenu da uvrću jajca svima redom... To zanimanje je jedno od najjebenijih, i sad još te tehnički ograničavaju da radiš...

 

Jebo te, 4 minuta toranj ostane bez veze sa svim letelicama iznad Republike Neće Valjda... :isuse:

Link to comment
Pa da, nek raspizde štrajk, pa da vidiš kad ovi što su zakupili Aerodrom krenu da uvrću jajca svima redom... To zanimanje je jedno od najjebenijih, i sad još te tehnički ograničavaju da radiš...
 
Jebo te, 4 minuta toranj ostane bez veze sa svim letelicama iznad Republike Neće Valjda... :isuse:
Meni to potpuno ludilo u celoj ovoj priči...
Sećam se kad je AV histerisao o platama tamo i da će on to da smanji, reagovale su međunarodne organizacije i kompanije:
Smanjuj ti onima koji kontrolišu samo vaš saobraćaj bilo kakav, a ove što opslužuju naše ne diraj!

Realno, da ovi samo priprete štrajkom bilo bi cirkusa...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Just now, gospa buba said:

treba da se zakljuchaju tamo, da ovi ne nadju zamenu :isuse:

sent from bubamoto
 

Da, ljudi koji znaju da pričaju engleski i mogu da prate zilion tačkica na ekranu i komuniciraju sa njima paralelno, te donose odluke ko kad kako i zašto se rađaju na Megatrendu i mogu lako da zamene ove postjeće...

 

U stvari, kad ovak napišem, jeza me hvata...

Link to comment
9 minutes ago, radisa said:

Da, ljudi koji znaju da pričaju engleski i mogu da prate zilion tačkica na ekranu i komuniciraju sa njima paralelno, te donose odluke ko kad kako i zašto se rađaju na Megatrendu i mogu lako da zamene ove postjeće...

 

U stvari, kad ovak napišem, jeza me hvata...

 

za SMATSA nije potreban fakultet.

Link to comment
 
za SMATSA nije potreban fakultet.
bice potrebna partijska knjizica i partijsko poreklo. sto da se prepusti takav izvor novca, a posao kul i lak

sent from bubamoto

Link to comment
4 minutes ago, gospa buba said:

bice potrebna partijska knjizica i partijsko poreklo. sto da se prepusti takav izvor novca, a posao kul i lak

sent from bubamoto
 

 

Ma jok..ako ih tamo ima..tipa 20 kvalifikovanih..

 

Otpustis 15, dovedes svojih 30..a ova preostala petorica ce sve to da drze pod kontrolom i nauce ovih 30 kako se to radi..Naucice, nije to bas toliko tesko.

 

Onda ubacis jos 20 menadzera i savetnika i tih 50 ljudi donira 50% plate u stranku. 

Dobro njima - dobro svima. 

Link to comment
6 minutes ago, gospa buba said:

bice potrebna partijska knjizica i partijsko poreklo. sto da se prepusti takav izvor novca, a posao kul i lak

sent from bubamoto
 

 

moguce, ne bi me nista cudilo od ovih idiota, ali ipak mi se nekako cini da to ne moze da se desi. 

 

moj drugar iz srednje radi tamo, upao preko 'crnogorske veze', nije pre toga imao nikakvu skolu (osim srednje :D), niti ga je vazduhoplovstvo kao takvo interesovalo.

 

edit

ja kapiram da im ne mogu nista, jer tamo oko primanja novih ljudi moraju da se sloze svi postojeci. prosto ako pokusaju da im ubace SNS bolide, ovi ce svi u strajk i nema letenja nad srbijom.

 

Edited by nenad
Link to comment
 

Ma jok..ako ih tamo ima..tipa 20 kvalifikovanih..

 

Otpustis 15, dovedes svojih 30..a ova preostala petorica ce sve to da drze pod kontrolom i nauce ovih 30 kako se to radi..Naucice, nije to bas toliko tesko.

 

Onda ubacis jos 20 menadzera i savetnika i tih 50 ljudi donira 50% plate u stranku. 

Dobro njima - dobro svima. 

kojih 30?.chuchkovica sa najtezeg fakulteta ili vazduplohova ili nekog iz slininog lanca ishrane? svashta moze da se nadje u 30, ali nauchi ce? jebote to da je umelo da nauchi bilo shta, ne bi trulilo po partiji i chekalo da ga udenu

negde dry.png

 

jesi video kako su umeli po vinchi, sve struchnjak do struchnjaka.

 

ne sluzi ovo da se nadje ko zna i ume, nego da se penje talog bez kvalifikacija. jer drugachije nema shanse.

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment

Ma jeste li vi sad gospa bubo razocarani..ili uplaseni..ili nesto trece, podjednako lose..i to na pragu 2020. godine. 

 

Niste se jos navikli na ljude koji nam obitavaju kao vlast ?

Link to comment

nisam raspolozena da operishu ljude po klinichkom centru, samo zato shto je plata malo veca nego u osnovnoj shkoli ili opshtini, a posao kudikamo lakshi :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment
53 minutes ago, radisa said:

4 minuta toranj ostane bez veze sa svim letelicama

 

Što je sasvim dovoljno za prelet države na užem dijelu pri brzini od mah i po (F 22 Raptor sa svojih max 2440 km/h može i preko pola Bgd-a to da izvede). :fantom:

Link to comment
24 minutes ago, nenad said:

 

moguce, ne bi me nista cudilo od ovih idiota, ali ipak mi se nekako cini da to ne moze da se desi. 

 

moj drugar iz srednje radi tamo, upao preko 'crnogorske veze', nije pre toga imao nikakvu skolu (osim srednje :D), niti ga je vazduhoplovstvo kao takvo interesovalo.

 

edit

ja kapiram da im ne mogu nista, jer tamo oko primanja novih ljudi moraju da se sloze svi postojeci. prosto ako pokusaju da im ubace SNS bolide, ovi ce svi u strajk i nema letenja nad srbijom.

 

A kako to upao preko CG veze?

Svi cgorci se slozili?

 

 

Za edit: nije tacno, najkrace receno.

Link to comment
6 minutes ago, gospa buba said:

nisam raspolozena da operishu ljude po klinichkom centru, samo zato shto je plata malo veca nego u osnovnoj shkoli ili opshtini, a posao kudikamo lakshi :hihi:

sent from bubamoto
 

 

To je vas problem...

 

 

I moj..i vecine ljudi na ovom forumu i vecine ljudi koje znamo. No ako zelimo da se stanje promeni, moracemo da se kandidujemo i dobijemo izbore jerbo vecina naroda serbskog zeli bas ovo, bas ovako..i tome daje glasove iznova. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...