Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Just now, namenski said:

A kako to upao preko CG veze?

Svi cgorci se slozili?

 

 

Za edit: nije tacno, najkrace receno.

 

sigurno nije upao zbog bilo kakve kvalifikacije koju je imao. jer ih nije imao uopste.

 

za edit je moguce da nije tacno, videcemo vec.

Link to comment
  • Replies 37.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da je to bilo pre SNS-a.

Ne kažem da je sad drugačije, samo sam na osnovu postova stekao utisak da se to preko CG veze desilo odavno, možda grešim

Edited by mraki
Link to comment

to je bilo pre 15ak godina, matori smo konji. :)

 

ali da, za SMATSA ni tada nije bila potrebna bog zna kakva kvalifikacija, niti je potrebna sada. recimo, vrlo dobar uspeh u srednjoj, znanje engleskog na nekom visem nivou, i mentalni sklop takav da mozes da prodjes obuku sa kontrolora leta.

Link to comment
15 minutes ago, nenad said:

 

sigurno nije upao zbog bilo kakve kvalifikacije koju je imao. jer ih nije imao uopste.

 

za edit je moguce da nije tacno, videcemo vec.

OK, nije imao kvalifikaciju, sada ima, stekao?

U SMATSA mozes da budes elektricar, nocni cuvar, kafe kuvarica, bibliotekar...

Ali da preko veze upadnes, sa srednjom i bas kontrolisestm

 

Apropo edita: sta cemo da vidimo?

Konsenzusno zaposljavanje kontrolora?

Strajk?

Link to comment
51 minutes ago, nenad said:

edit

ja kapiram da im ne mogu nista, jer tamo oko primanja novih ljudi moraju da se sloze svi postojeci. prosto ako pokusaju da im ubace SNS bolide, ovi ce svi u strajk i nema letenja nad srbijom.

 

ja tebe kapiram, ali ti mene izgleda ne :)

ovaj edit mi je u protivrečnosti sa onim što si rekao pre toga. ako ti je drugar primljen bez ikakvih kvalifikacija, kada god da je to bilo, nije mi jasno zašto misliš da im sada ne mogu ubaciti ljude koji takođe nemaju kvalifikacije. a znamo kakvi su i koliko su tome skloni...

Link to comment
 
To je vas problem...
 
 
I moj..i vecine ljudi na ovom forumu i vecine ljudi koje znamo. No ako zelimo da se stanje promeni, moracemo da se kandidujemo i dobijemo izbore jerbo vecina naroda serbskog zeli bas ovo, bas ovako..i tome daje glasove iznova. 
kolega, shto bi rekao nash uvazeni aca gica, a i mnogi od nas ce se sloziti:

ja sam za vama ™

:hihi:

sent from bubamoto

Link to comment
7 hours ago, namenski said:

@nenad i, kako je stekao tu 'ne bas bog zna kakvu kvalifikaciju'?

Primili ga preko cg veze i rekli 'decko ti ces da budes kontrolor...'

 

prosao je obuku za kontrolora, i poceo da radi. da nije, iz bilo kog razloga, uspeo da savlada obuku, ne bi ga primili.

a da, primili su ga preko cg veze, cale ga je ubacio tamo.

 

@Lena

 

zato sto mislim da bi istog trenutka svi trenutni zaposleni stupili u strajk. naravno, moguce je da gresim.

Link to comment

obuka za kontrolora nije pis of kejk.

brat mi je kontrolor duže od 25 godina. testira nove ljude i često bude šokiran nivoom njihovog neznanja i boljenja one stvari generalno. u njegovo vreme je obuka, a i sam test, bila nešto drugo. pre svega, bila je besplatna, s tim što si po ugovornoj obavezi bio dužan da volontiraš neko vreme koje se meri u godinama. sve što sam čula od njega i ekipe s posla je da niko nema pojma ko je ovaj lik što predstavlja sindikat. tako da, uzmimo s mrvicom soli sve ove navode, a ja ću se o detaljima raspitati danas.

Link to comment

Da je realno, rekla bih bolje da ne ulazimo u avione ka Srbiji neko vreme, a i za tamosnje stanovnistvo bolje busom 20-30 sati do Evrope nego glava u torbi.

Ovako...rizik kao stil zivota :ph34r: 

Uopste mi nije nerealno ni da se srusi neki avion pa da se za to okrivi prethodna vlast i stanje kakvo su im ostavili :puke:

Link to comment
3 hours ago, nenad said:

 

zato sto mislim da bi istog trenutka svi trenutni zaposleni stupili u strajk. naravno, moguce je da gresim.

pretpostavljam da imaš razlog zašto tako misliš. stvarno bih volela da si u pravu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...