Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minutes ago, Meazza said:

Izem ti solidarnost. Puna podrska za radnike poste.

E, pa ne moze to tako: ako i kada menetm zakaci protest protiv postojeceg stanja -  nije isto :D 

 

A, ako se, kojim slucajem, ispostavi da je strajk postara okidac, otprilike ono sto je za Slobu bila Kolubara, pohrlice svi u podrsku...

I za koju godinu, sa setom veteranskom se prisecati kakva su to herojska vremena bila kada postari povedose… :fantom: 

Link to comment
16 minutes ago, Meazza said:

Izem ti solidarnost. Puna podrska za radnike poste.

 

Gde je solidarnost sa mojim paketima... Razumem i podržavam svaki štrajk u ovoj vukojebini, samo ne razumem zašto uzmeš nešto što nećeš da isporučiš? Da imaš jače argumente u pregovorima jer "ljudi čekaju pakete"? Poprilično kvaran potez.

Link to comment

Mozda da probaju da strajkuju samo uvece i nocu ?

 

Ono tipa...u strajku smo od 19 do 06 izjutra...pa ako vam to ne smeta vi nastavite da nas placate 32 soma mesecno. I da, ne dirajte Tijanu Ajfon i Zeljka Samardzica.

Link to comment
Just now, SNARC said:

Mozda da probaju da strajkuju samo uvece i nocu ?

 

Ono tipa...u strajku smo od 19 do 06 izjutra...pa ako vam to ne smeta vi nastavite da nas placate 32 soma mesecno. I da, ne dirajte Tijanu Ajfon i Zeljka Samardzica.

I isporucite te pakete Mil@n-u! :mad:

Link to comment
11 minutes ago, Mil@n said:

 

Gde je solidarnost sa mojim paketima... Razumem i podržavam svaki štrajk u ovoj vukojebini, samo ne razumem zašto uzmeš nešto što nećeš da isporučiš? Da imaš jače argumente u pregovorima jer "ljudi čekaju pakete"? Poprilično kvaran potez.

 

Mozda su uzeli pakete pre strajka? Sta je trebalo da rade s paketima?

Link to comment
5 minutes ago, Meazza said:

Pa sta se radi u tom slucaju?

 

Ja sam kontao držaće par dana pa će svakako isporučiti. 

 

Just now, namenski said:

Cekaj, a kako su to primili pakete dok su u strajku?

 

Pa lepo, primili su. Imaš one prijemne listove na kome su pisali "ne garantujemo vreme isporuke", video sam to na par mesta na netu što jasno govori da su uzimali pakete u vreme štrajka. Kontam da nije predočeno baš svima pri slanju, pa da mogu da odustanu.

Link to comment

uzimali su ih pre štrajka, sa saznanjem da će štrajkovati, zato i piše da se ne garantuje vreme isporuke,

jer bi neuzimanje bilo kršenje radne obaveze, od kad su u štrajku ne preuzimaju pakete.

Link to comment
Just now, svashtabezneshto said:

uzimali su ih pre štrajka, sa saznanjem da će štrajkovati, zato i piše da se ne garantuje vreme isporuke,

 

Pa super, i nema neke razlike da li si u štrajku pa uzmeš ili ćeš biti sutra u štrajku, pa uzmeš, u oba slučaja ne znaš da li ćeš i kad isporučiti.

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...