Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

8 hours ago, Shan Jan said:

Valjda su bakice i dekice tvrdja roba, svasta prosla ;)

Nisu tvrdja roba nego nisu nosili ceo zivot flasice sa vodom da se hidriraju. :tongue:

Link to comment
  • Replies 37.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 hours ago, KnightLore said:

Jugo Ikarus je isporučio svega 25 modela IK-161 u proleće 1992. godine, preostali deo narudžbe zbog sankcija je završio u GSP pogonu Novi Beograd. Turski busevi su bili u saobraćaju duže od 15 godina, nijedan gsp turčin nije izdržao ni 10.

 

 

 

GSP turčin je bio originalno narandžasto-plave boje, model u pozadini  krajnje levo

 

file.php?id=56135

 

 

Postoje li ružnija vozila od onih iz 80tih, naročito kod nas i u istočnom bloku

Link to comment
6 hours ago, JozoMujica said:

Nisu tvrdja roba nego nisu nosili ceo zivot flasice sa vodom da se hidriraju. :tongue:

u stvari da. danas kad dete trazi da mu kupish vodu, a ja odbijam i ne kupujem vodu ukoliko je zivotno stanishte sa chesmom u vizuelnom dometu, dete se samo na lichu mesta izduva kao balon, dehidrira momentalno i onda se samo bukvalno vuche, a mene kao muchi savest shto muchim zedju. nekupovanje vode istog chasa je strashno. strashno!

Link to comment

a zasto ne kupis vodu? :ohmy:

msm, ivzini ako mnogo pitam, nego mozda ima neki konkretan razlog pa da naucim :D

 

razumeo bih da je u pitanju sok ili neki od onih preslatkih "cajeva" za koje omladina nikako da nauci da nisu od pomoci kad je covek zedan :fantom:

 

mene je deda ucio da leti kad je zega nikako ne pijem vodu, jer se trazi sve vise, vec da drmnem rakijicu, dve :D

 

najveci problem je sto je unuk, odnosno ja tad imao 5,6 godina! :D

Link to comment

kad su u pitanu cesme i voda, pre neki dan +60, na groblju lesce, imaju ispred neke zene prodaju cvece

pridjem jednoj starijoj gospodji kazem: "izvinite, da li ima ovde negde cesma ili da se kupi voda"

kaze gospodja: "nista, nista, nista. ovde sine mozes da dodjes samo da umres" :D

 

sale bez, bas nezgodno, pogotovo na ovim temeraturama

a cudi me da nemaju vodu, makar tu na ulazu, po ovim ostalim grobljima makar imaju cesme i javne wc

 

 

a kod sam kod dede sa mudrim savetima, da ispunim danasnju kvotu mudrosti:

 

"najbolji papir za motanje duvana je onaj iz svetog pisma" :D

"ja drmnem ovu jednu uz rakijicu i posle me nista ne boli" isti deda drzeci ampulu trodona :D , istina taj savet nije 5godisnjem unuku, vec mom ocu koji ne moze da se pomeri od bolova u kicmi

Link to comment
35 minutes ago, pbg12345 said:

a zasto ne kupis vodu? :ohmy:

msm, ivzini ako mnogo pitam, nego mozda ima neki konkretan razlog pa da naucim :D

nije pricha o 50 dinara. znachi stojish na raskrsnici i preko ulice gledash u svoje prozore. imash 50 metara, kljuch, lift, chashu, chesmu. ne delji nas pustinja mohave, nije 50 stepeni.

Link to comment

Glede hidriranja:

 

 

PS: Dovoljno sam mator da se i dalje zapitam kad plaćam za vodu, i da se setim kako smo se smejali kao idioti kad smo prvi put videli Rosu.

Edited by zorglub
Link to comment

ja zaista nisam sigurna da li ljudska mashina podrzava, uopshte i dobro podnosi, to neprekidno nalivanje koje je danas pod must, pitanje dana je kada cemo da pochnemo da drzimo i pored kreveta vodu i cuclamo po celu noc, jer neshto. uopshte nije iskljucheno da smo kupili neshto shto nam nije potrebno uopshte :unsure:

Link to comment
4 minutes ago, gospa buba said:

ja zaista nisam sigurna da li ljudska mashina podrzava, uopshte i dobro podnosi, to neprekidno nalivanje koje je danas pod must, pitanje dana je kada cemo da pochnemo da drzimo i pored kreveta vodu i cuclamo po celu noc, jer neshto. uopshte nije iskljucheno da smo kupili neshto shto nam nije potrebno uopshte :unsure:

kako mislis "da pocnemo"? :ohmy:

Link to comment

pa ne bas dok spavam :D ali da, kad se probudim da pisam, od vrucincine ili bilo koji da je vec razlog, desi se i da popijem vodu

Link to comment
41 minutes ago, gospa buba said:

ja zaista nisam sigurna da li ljudska mashina podrzava, uopshte i dobro podnosi, to neprekidno nalivanje koje je danas pod must, pitanje dana je kada cemo da pochnemo da drzimo i pored kreveta vodu i cuclamo po celu noc, jer neshto. uopshte nije iskljucheno da smo kupili neshto shto nam nije potrebno uopshte :unsure:

 

Ja u proseku popijem oko dve litre kisele vode dnevno, čak i kad pijem mnogo piva u isto vreme.

 

S druge strane, keva popije jedva jednu čašu dnevno.

 

 

 

Link to comment
36 minutes ago, pbg12345 said:

pa ne bas dok spavam :D ali da, kad se probudim da pisam, od vrucincine ili bilo koji da je vec razlog, desi se i da popijem vodu

ti si kao deda, deda ustane da pishki, pa se usput napije vode, pa opet ustane da pishki, pa se napije vode, pa tako peshes puta, onda ujutro samo preostaje da kaze kako oka nije sklopio jer su psi lajali celu noc :D

 

to je drugo. mislila sam da sprovedemo slamku, da se ni ne ustaje, treba organizmu :hihi:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...