Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, mlatko said:

Jel ima negde peticija da se Sin izbavi uslovne, red je...

Evo Cesidovac Klačar i naslednik Mone se ubiše od brige za DJ El Bahateejem koji prema nekim tvrdnjama godišnje više vremena provede u Monaku nego u Beogradu, a tata mu je nedavno dao radio-stanicu (bivši Sport FM, sada WTF - Welcome to Fun radio) da se igra.

 

 

Ako nekog zanima, evo linka na ceo thread:

https://twitter.com/dmilenkovic/status/1146303218730885120

Edited by vememah
Link to comment
3 hours ago, 3opge said:

postoji za stoku efikasno resenje, stavi se "debeo lezeci policajac" ispred pesackih prelaza. mogao bi tata da plati postavljanje za ceo Beograd.

 

Al onda ispastaju i uzorni gradjani.A i pijanim i drogiranim ni to ne smeta. 

 

Jednostavno se to resi,trajno oduzimanje vozacke za sve koji pobegnu sa lica mesta, jer uz dozvolu ide i odgovornost, pa ako ne mozes da se nosis sa istom onda ni dozvola nije za takve.A ovaj ce za godinu dana ponovo da vozi. 

Link to comment
6 minutes ago, SDSG said:

A inace je zdravo da sa stanice uletis u klimatizovani autobus,trajace ta fama dok neki penzioner ne zine pa izadje prinudno u nekoj vreci.

 

Nema ništa zdravije nego kad uletiš u autobus u kojem je 50 stepeni

Link to comment

Klima u autobusu radi, na prosecnoj liniji se vrata otvore 10+ puta, uz to ako nije brendiran autobus imas ogromne staklene povrsine,razmisli dal ta klima moze da napravi iste uslove kao autobus koji te recimo vozi u medjugrad ili na more. 

 

 

Nije nikakav problem da se klima odvrne na max, ali ko ce da odgovara za one koje lupi cuka kad sa vrelog asfalta udju u takav autobus. 

 

Ja sam sa 29 god preziveo infarkt jer sam vozio hladnjacu, dosao na istovar izasao u pretkomori gde je bilo 18 stepeni iz kamiona u koji je 3 sata stajao na suncu. Usao sam samo da ga preparkiram za istovar, dakle bio sam u njemu 10ak min.Pa ti vidi. 

Edited by SDSG
Link to comment

Postoji, ali ti kazem proracunaj koliko je klima ucinkovita u gradskom autobusu, gde se vrata otvaraju na svakih 5min.

 

Ajde da ovo govori Vesic pa i da razumem, ali pametni ste ljudi. 

Link to comment

razumem sta pises, ali odakle ti ideja da je neko uopste trazio da bude "ko u frizideru"?

sto kaze covek postoji ogromna razlika izmedju toga i prijatnih 50, onog pakla kad se svi dave

 

dovoljno je da u busu bude svega par stepeni hladnije nego napolu na suncu i da se olaksa zivot ljudima

 

meni su ipak najjaci oni likovi sto u buus sa klimom otvore prozore "jer klima slabo radi" i to na busu iz sela koji uopste ne staje cesto, dakle samo treba malo strpljenja

 

juce bas pitam vozaca kako izdrzava misleci na vrucinu, a debil ne provaljujem da sam usao u potpuno hladan bus :D 

kaze ide nekako, smanjio sam klimu ovde kod sebe u kabini

Link to comment
24 minutes ago, SDSG said:

Postoji, ali ti kazem proracunaj koliko je klima ucinkovita u gradskom autobusu, gde se vrata otvaraju na svakih 5min.

 

Ajde da ovo govori Vesic pa i da razumem, ali pametni ste ljudi. 

 

Ne znam jel si se nekad vozio u gradskom autobusu s klimom, ali itekako ima razlike između onih koji imaju i onih koji nemaju.

Link to comment
17 minutes ago, pbg12345 said:

razumem sta pises, ali odakle ti ideja da je neko uopste trazio da bude "ko u frizideru"?

sto kaze covek postoji ogromna razlika izmedju toga i prijatnih 50, onog pakla kad se svi dave

 

dovoljno je da u busu bude svega par stepeni hladnije nego napolu na suncu i da se olaksa zivot ljudima

 

meni su ipak najjaci oni likovi sto u buus sa klimom otvore prozore "jer klima slabo radi" i to na busu iz sela koji uopste ne staje cesto, dakle samo treba malo strpljenja

 

juce bas pitam vozaca kako izdrzava misleci na vrucinu, a debil ne provaljujem da sam usao u potpuno hladan bus :D 

kaze ide nekako, smanjio sam klimu ovde kod sebe u kabini

Pa uglavnom jeste prijatnije, ali kad se guras sa jos 20+ oznojenih, onda ta prijatnost sa pocetka voznje brzo nestane, pa se onda do gadjaju ovakvi slucajevi.Nikad u gradskom autobusu nece da bude prijatno leti, to je surova realnost. Ali i za to ima leka, koji bi tek izazvao bunt, svaki autobus ima nosivost, pa kad se proracuna prosecna tezina putnika mnogi bi ostali sa one strane vrata, a autobus bi preskakao stanice i bilo bi prijatno. 

 

Nije sve bas tako jednostavno. 

Link to comment
15 minutes ago, SDSG said:

Pa uglavnom jeste prijatnije, ali kad se guras sa jos 20+ oznojenih, onda ta prijatnost sa pocetka voznje brzo nestane, pa se onda do gadjaju ovakvi slucajevi.Nikad u gradskom autobusu nece da bude prijatno leti, to je surova realnost. Ali i za to ima leka, koji bi tek izazvao bunt, svaki autobus ima nosivost, pa kad se proracuna prosecna tezina putnika mnogi bi ostali sa one strane vrata, a autobus bi preskakao stanice i bilo bi prijatno. 

 

Nije sve bas tako jednostavno. 

uvodis u pricu bespotrebno neke druge stvari

pa i radi se o tome da su autobusi proredjeni, pa kad napokon naidje u njemu ljudi ko sardine, da naravno da klima tu nece resiti sve probleme, ali je svakako prijatnije ako temperatura nije spoljna + jos dodatnih nekoliko stepeni

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...