Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Neki ljudi kao da su sa neke druge planete pali jebote. Da, zamisli molim te, medju sirotinjom ima mnogo takvih koji ce se potuci zbog kila piletine. A neki gledaju cak i rijalitije i citaju tabloide, to smrdi, prdi, pusi, pije... 

 

Wake the fuck up and smell the coffee.

Link to comment

Mislim da pričamo o različitim stvarima, savršeno mi je jasno gde živim i u kakvom društvu, nit se zgražavam nad ovim niti bilo šta slično. Tačno sam znao i pre otvaranja da će biti ovakvih scena, setimo se onih japanskih sadnica, ili otvaranja Tempa svojevremeno.

Moja dva centa: mislim da ovo nije materijalna sirotinja koju smo gledali na tim snimcima, nego duhovna.   Grabi, grabi, pobij se, u se, na se i poda se.

A živimo nikad bolje :fantom:

Link to comment

Svakom svoje...

 

Gde se tuku zbog iFenova sirotinja su mentalna a ovi nasi posle onih ratova, inflacija i bezumlja su izgubili svaki interes u bolje sutra. Nada u bolje danas ostaje uvek.

 

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

 mislim da ovo nije materijalna sirotinja koju smo gledali na tim snimcima, nego duhovna

+1

 

 

sve je to iz kuće donešeno

Link to comment

@Meazza

 

Ona prava sirotinja (a ima je, puno) većinom nije ni stigla do lidla, kakav lidl.

Ako im već gledaš u novčanik - u redu ispred jesu ljudi koji teško žive i jedva krpe kraj sa krajem, kao uostalom i većina stanovništva Srbije. Ali nisu tolika beda da im glad i beznađe pomuti svest pa se zato tuku u redovima. Tačno je da glad, ropstvo, rat i slične katastrofe mogu da srozaju čoveka, ali videti to u gomili na otvaranju lidla je malo preterano.

 

Ono sa sadnicama trešnje pre sedam godina je prava slika. Niko ih nije grabio da se najede ili da ih proda pa da kupi hranu. Ne, grabi se samo zato što je besplatno. Kao što su se svojeveremno grabile one besplatne novine 24 sata, ljudi su ih odnosili u naramcima.
Pa normalno onda da će se sada tući oko zamalo pa besplatnih pilića ili banana.

Link to comment
45 minutes ago, Filozof manijak said:

Moja dva centa: mislim da ovo nije materijalna sirotinja koju smo gledali na tim snimcima, nego duhovna.   

 

Ono sto ti ne razumes je da jedno cesto vodi ka drugom. Sto duze, to cesce. 

Link to comment

Erm, to da neko uzme ušteđevinu od 6000 (karikiram) i kupi 50kg jeftine piletine, raskomada je kući i stavi u zamrzivač računajući da će imati 6 obroka sa mesom plus finu supicu po piletu ( znači cca 120 obroka sa mesom, svaki treći dan!)  je sasvim sasvim moguće. Isto kao i 500kg šećera, brašna, džakovi krompira i slično. Ako se dobro sećam tako je bilo i devedesetih, kada naiđe kupiš pa krckaš polako. I ne čudi me. Samo mi je žao. A mislim da to dovodi do otimanja za sadnice.

Edited by Vapad
Link to comment
9 minutes ago, Frile said:

@Meazza

 

Ona prava sirotinja (a ima je, puno) većinom nije ni stigla do lidla, kakav lidl.

Ako im već gledaš u novčanik - u redu ispred jesu ljudi koji teško žive i jedva krpe kraj sa krajem, kao uostalom i većina stanovništva Srbije. Ali nisu tolika beda da im glad i beznađe pomuti svest pa se zato tuku u redovima. Tačno je da glad, ropstvo, rat i slične katastrofe mogu da srozaju čoveka, ali videti to u gomili na otvaranju lidla je malo preterano.

 

Da dugotrajno siromastvo srozava coveka je veoma prosta cinjenica, a ako zaista moram da objasnjavam da su ljudi sa platom od 25 hiljada siromasni onda dzaba sve. 

Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

Dobro....I?

Normalno je i nije strašno kad se ljudi ponašaju kao stampedo životinja?

 

Normalno je i jeste strasno. Strasno je sto su u nasoj zemlji ljudi toliko siromasni.

 

Link to comment
6 minutes ago, Vapad said:

Erm, to da neko uzme ušteđevinu od 6000 (karikiram) i kupi 50kg jeftine piletine, raskomada je kući i stavi u zamrzivač računajući da će imati 6 obroka sa mesom plus finu supicu po piletu ( znači cca 120 obroka sa mesom, svaki treći dan!)  je sasvim sasvim moguće. Isto kao i 500kg šećera, brašna, džakovi krompira i slično. Ako se dobro sećam tako je bilo i devedesetih, kada naiđe kupiš pa krckaš polako. I ne čudi me. Samo mi je žao. A mislim da to dovodi do otimanja za sadnice.

Gospodin sa pola tone šećera je sam izjavio da je kupio za preprodaju, ako se ne varam...

 

A i ti pilići su se pojavili po pijacaam, takođe, ako sam dobro uhvatio naslove...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...