Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

11 minutes ago, mraki said:

Možda nije baš za ovu temu, ali fascinantno mi koliko besplatne medijske pažnje ovih dana dobija Lidl, kao i Ikea onomad.

Kao da nam dolazi i otvara se ne znam šta a ne diskontni lanac, i to je valjda dobar pokazatelj u kakvom je stanju država i društvo.

Verujem i da će vođa lično otvoriti (bar) jedan objekat, pošto čak ni on još uvek nije u stanju da bude na više mesta istovremeno.

Nije to besplatno...

 

 

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja vise ne mogu da ispratim ove sto okrecu curak naopako....jbt juce su pricali jedno, danas potpuno suprotno od toga. evo nek sam i glupa i navina, ali ne mogu da shvatim. ako nije ucena, onda su pare/posao/stan. sta ce ova sa dodikom uopste? sta je sledece? bice poslanica sns-a na kraju?

Link to comment
ja vise ne mogu da ispratim ove sto okrecu curak naopako....jbt juce su pricali jedno, danas potpuno suprotno od toga. evo nek sam i glupa i navina, ali ne mogu da shvatim. ako nije ucena, onda su pare/posao/stan. sta ce ova sa dodikom uopste? sta je sledece? bice poslanica sns-a na kraju?
pristao sam bicu sve shto hoce, kaze pesma. bice i poslanica sns.

sent from bubamoto

Link to comment
9 hours ago, gagilija said:

ja vise ne mogu da ispratim ove sto okrecu curak naopako....jbt juce su pricali jedno, danas potpuno suprotno od toga. evo nek sam i glupa i navina, ali ne mogu da shvatim. ako nije ucena, onda su pare/posao/stan. sta ce ova sa dodikom uopste? sta je sledece? bice poslanica sns-a na kraju?

 

 

Kako je počelo, za 5-6 meseci neće više biti "šta ona traži na slici sa Dodikom", već "Šta Sima Spasić traži na slici sa njom"...  :lolol:

Link to comment
12 hours ago, gagilija said:

ja vise ne mogu da ispratim ove sto okrecu curak naopako....jbt juce su pricali jedno, danas potpuno suprotno od toga. evo nek sam i glupa i navina, ali ne mogu da shvatim. ako nije ucena, onda su pare/posao/stan. sta ce ova sa dodikom uopste? sta je sledece? bice poslanica sns-a na kraju?

Ili poslanica sns ili ide u rieliti. Sto mu dodje isto.

Link to comment
On 9.10.2018. at 22:11, mraki said:

Gde je nastala ova slika, u kojoj funkciji je ona bila tamo sa ovom ekipom? :huh:

nastala prilikom posete dodika novootvorenom muzeju/izložbi fotografija poginulih i ubijeni tokom NATO agresije. otud SS i MI pored dodika. objekat je u prizemlju zgrade na uglu milovana milovanovića i balkanske, nekad davno prodavnica odeće i obuće za pripadnike JNA.

Link to comment
On 10.10.2018. at 6:51, gospa buba said:

pristao sam bicu sve shto hoce, kaze pesma. bice i poslanica sns.

sent from bubamoto
 

možda čak dogura i do pozicije onog budaletine đurica. kosovka devojka

Link to comment

Ne uspevam da pronadjem na ovom forumu kao sto ima na Burundiju, neka kao istorija bescasca. Al ajde ovde: 

 

Janko Baljak @JankoBaljak
FollowFollow @JankoBaljak
More

Nema mnogo gladnih u tim redovima. Mnogo je više pohlepe i sebičluka. Vrednosni sistem ove vlasti poništio je svaku granicu ljudskog dostojanstva. Onaj ko se bije za piliće sigurno ne diže revolucije. To je već "mrtav čovek koji hoda"

 

 

Link to comment

Vi kao da ste zaboravili fajt penzionera kad je MIšković otvarao prvi Tempo, onomad...

Očekivao sam barem troje mrtvih danas prilikom otvaranja Lidla, još je dobro i prošlo :fantom:

Link to comment
Vi kao da ste zaboravili fajt penzionera kad je MIšković otvarao prvi Tempo, onomad...
Očekivao sam barem troje mrtvih danas prilikom otvaranja Lidla, još je dobro i prošlo :fantom:
Najjači fajt ikada je za sadnice japanske trešnje...

Link to comment
Najjači fajt ikada je za sadnice japanske trešnje...

To mi je uvek higlight koliko smo nisko pali... dok tih dana gledaš Japance kako mirno čekaju u redovima za vodu ovi preskaču preko žene koja leži na asfaltu.


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...