Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

52 minutes ago, mraki said:

baš dodjoh da okačim...gospode bože :isuse:

vratio sad njihov dnevnik samo da čujem ovo.

fali prvi deo gde objašnjava kako su iz opozicije hteli da ga zloupotrebe za proteste.

kasnije kaže da se tu zapravo sudi ocu a ne detetu. stvarno ne znam šta je to što može naterati jednog roditelja na ovako nešto...nemam reči.

 

Ma odmah posle nesreće je negde pisalo da je taj tip davno napustio ženu i dete, nije imao veze sa njima... Već tada je bio na strani Mitrovića.

Link to comment
48 minutes ago, mraki said:

Gde je nastala ova slika, u kojoj funkciji je ona bila tamo sa ovom ekipom? :huh:

 

40 minutes ago, Jeremija said:

U okviru Dodikove kampanje, valjda je širila kulturu...  :nobles:

baš sam htela da primetim mušemu plača u pozadini i da zaključim da se verovatno on uvalio na neki beogradski skup... 

Link to comment
R.K. se sinoć zapalio ispred ulaza privatne pekare u kojoj je pre pet dana dobio otkaz.  
 
On je popio manju količinu benzina, zatim seo na pločnik u krugu fabrike i polio se benzinom po telu, dok je istovremeno u ruci držao upaljač. Policijska patrola pokušala je da ga spreči u toj nameri, a za to vreme stigli su i mladićevi roditelji koji su ga molili da ne čini tako nešto, međutim, on je u jednom trenutku upalio upaljač i zapalio se.
 
Policajci i okupljeni radnici brzo su intervenisali s protivpožarnim aparatima i ugasili plamen. Prilikom intervencije i spasavanja mladića povređen je i policajac Boris B. iz Čačka koji je zadobio opekotine ruku i lica dok je gasio plamen.

 

Ima li koga da podseti..da li se nesto slicno ovome desilo u Tunisu pre nego sto je pocela opsta pizdarija u severnoj Africi ? Bese je tamo bio momak koji je imao tezgu na pijaci i poludeo je od maltretiranja i reketiranja lokalnih kljunova ? 

 

A propos herr Bojanica..kako je jezivo i jadno ziveti u ovakvom drustvu..sve je na prodaju. 

Edited by SNARC
Link to comment

nekako je nekad bilo uobichajeno pristojno da se ljudi koji su doziveli tragdiju ostavljaju na miru.

 

jedno je zaposliti nekog, dati mu novac, shtagod na ime zalosti i solidarnosti, a sasvim drugo vuci ga po skupovima i medijima ko mechku.

Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

nekako je nekad bilo uobichajeno pristojno da se ljudi koji su doziveli tragdiju ostavljaju na miru.

 

jedno je zaposliti nekog, dati mu novac, shtagod na ime zalosti i solidarnosti, a sasvim drugo vuci ga po skupovima i medijima ko mechku. 

Moja govnoid teorija sve više dobija na realnosti... :fantom:

On 14.9.2018. at 21:24, radisa said:

Mogu ja da napišem nešto slično, iako to ne mislim, ali... Recimo, ovako nešto, zamilite da pišem za nešto što se kupije na trafici...

 

Udovica pokojnog Ivanovića ja u stvari radnica državne bezbednosti...  Prvo su je aktivirali da razruši porodicu Ivanović, i da može da iz blizine prati svaki korak pokojnog Olivera, a i da pokuša uticajem na muža da skreće Oliverovu politiku... Međutim, Oliver je imao svoju glavu, nije hteo da sluša ženu... Na kraju, ona javlja u centralu da je više nemoguće uticati na njega, da više ne može ni da priča sa njim i da se tu više ne može ništa učiniti... Javlja kuda se kreće i gde misli da će najlakše ukloniti čoveka koji je jedina ozbiljna pretnja dogovoru između AV i HT... Njene kolege obavljaju posao kako je dogovoreno, a ona za požrtvovanu službu, biva nagrađena kvazi-poslom u Beogradu, i dalje nastavlja da radi kao ko službenik DB-a koji ispunjava sve svoje obaveze u skladu sa potrebama službe...

 

Jel' mogu da pišem za neko govnoid?

 

Link to comment

@gospa buba+1

 

a nekako najmanj sto mi kao forumasi mozemo uraditi je da ne vrsimo projekcije svoje moralne velicine na te sjebane ljude i ne donosimo olako sud

da je ruzno i tuzno gledati jeste, ali se uvek valja setiti sta su ti ljudi preziveli, bez cega/koga ostali i tu bi se trebala zavrsiti nasa potreba da kazemo kako bi mi neki reagovali

 

 

videh za ovog klinca iz cacka juce

ono sto je najcudnije u vesti je to da su mu i roditelji zaposleni u istoj pekari

Link to comment

Možda nije baš za ovu temu, ali fascinantno mi koliko besplatne medijske pažnje ovih dana dobija Lidl, kao i Ikea onomad.

Kao da nam dolazi i otvara se ne znam šta a ne diskontni lanac, i to je valjda dobar pokazatelj u kakvom je stanju država i društvo.

Verujem i da će vođa lično otvoriti (bar) jedan objekat, pošto čak ni on još uvek nije u stanju da bude na više mesta istovremeno.

Edited by mraki
Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...