Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Šestogodišnjem dečaku, koga je pet godina stariji dečak maltretirao na igralištu, lekari posle detaljnih pregleda utvrdili povrede na anusu

 

Zoran Grujić (49), fudbalski menadžer koji je uhapšen u ponedeljak zbog sumnje da je pucao u bračni par na Novom Beogradu, to je učinio kada je saznao da je njihov jedanaestogodišnji sin navodno pokušao da siluje njegovog pet godina mlađeg sina, saznaje Kurir.


Kako smo saznali, šestogodišnjem dečaku lekari su posle detaljnih pregleda utvrdili povrede na anusu, a kada je otac zlostavljenog dečaka došao da razgovara sa bračnim parom Janković, oni su mu se navodno podsmevali i nudili 1000 dinara "da sve zaboravi".

 

 

Incident koji se završio pucnjavom, podsetimo, dogodio se u nedelju uveče. Deca su se igrala u parku kada je, kako tvrde komšije, stariji dečak počeo da maltretira mlađeg pokušavajući da ga natera da skine gaće pred svima. Dečakov otac, u tom trenutku, nije bio u parku jer je ušao u stan da sa suprugom okupa bebu.


- Dete nije htelo da skine veš, odbijao je da to učini. Tada ga je stariji dečak udario i odvukao u žbunje. Najverovatnije, tamo je i pokušao da ga siluje, ali je dete počelo da vrišti. Žene koje su u parkiću čuvale decu čule su plač i kada su došle do žbunja zatekle su dečaka koji plače - priča jedan komšija za Kurir.

 

1509169_whatsapp-image-20180603-at-23.23.10_ff.jpg?ver=1528214627FOTO: DRAGANA UDOVIČIĆ

Kako navodi, Zoran Grujić je ubrzo izašao napolje i zatekao uplakanog sina sa komšinicama.


- Pitao je dečaka da mu pokaže gde žive roditelji deteta koje ga je maltretirao i odmah je otišao do njih. Nakon nekog vremena, navodno su se složili da odu u policiju, a onda je on izvadio pištolj i pucao im u noge - ppriča jedan od komšija za Kurir.


Uhapšeni menadžer potom je otišao iz stana, a lekari su Katarini i Staniši Jankoviću ukazali lekarsku pomoć.


Ranjeni prepoznali napadača

 

Supruga Zorana Grujića juče nije bila raspoložena za razgovor, ali je potvrdila da joj je sin povređen. Komšije kažu da su u šoku i da je fudbalski menadžer sigurno doživeo "prekid filma" kada je shvatio da mu je sin možda silovan.


- I dalje ne možemo da verujemo da je ispred zgrade dete pokušalo da siluje dete. Zoran nikada nije bio incidentan - rekao nam je jedan komšija.


Ranjeni supružnici juče su u policiji prepoznali Zorana Grujića kao čoveka koji je pucao na njih u stanu na Novom Beogradu.

Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jbte, niko (ne ovde) se ne pita zašto ovaj debil uopšte nosi pištolj. Ja sam uvek mišljenja da onaj ko reši da ponese pištolj sprema se i da ga upotrebi. Nije bre poneo orbit žvake...




...shiit has hit the fan....

Ako je verovati napisanom..onda nekako, stvari dobijaju oblik. Jedino sto bi verovatno bilo pametnije da je zakocio pistolj i okrenuo drsku..Pa ti bajo dokazuj sta je i kako..i sta mozes za soma dinara.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment
22 minutes ago, gospa buba said:

kao shto rekoh, njegovo strashno njima je bilo zezanje. to je pravilo kada su deca u pitanju.

sent from bubamoto
 

 

ma ne daj boze da mi se to zezanje desi

 

ja sam tu zaista neuracunljiv

Link to comment
36 minutes ago, SNARC said:

Ako je verovati napisanom..onda nekako, stvari dobijaju oblik. Jedino sto bi verovatno bilo pametnije da je zakocio pistolj i okrenuo drsku..Pa ti bajo dokazuj sta je i kako..i sta mozes za soma dinara.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
 

+1

Link to comment

Ovo stvarno ne dao bog nikome. Ne postoji nacin da ovde roditelj ispravno reaguje. Dobro da ih nije pobio, posebno ako je osoba koja ima pistolj.

Link to comment
1 hour ago, Caligula said:

Ako je verovati tabloidu :isuse: 

+1

 

voleo bih da čujem i drugu stranu

malo mi je mnogo bizarr ceo slučaj

Link to comment

ajde sve ovo ostalo, nekako jbg covek moze da prihvati (ne i opravda), deca su jbg

ali ako je istina za povrede anusa/pokusaj silovanja, onda ne znam uopste sta reci i komentarisati

 

 

a ovo upucavanje, je to valjda to skoro pominjano uzimanje pravde u svoje ruke

samo ne znam sta je ovim reseno

ako preptostavimo da je istina da se desilo ovako kako pise kurir, da li ce neko sledece dete biti ovim spaseno od ovog malog nasilnika, da li ce i ovo dete uopste biti spaseno od malog nasilnika

roditelj zrtve ce robijati zbog ranjavanja, ovo dvoje su pretrpeli ozbiljne povrede...

 

jedini ko je u celoj prici (makar po saznanjima javnosti) prosao bez stete za sad je zapravo klinac nasilnik

Link to comment
+1

 

voleo bih da čujem i drugu stranu

malo mi je mnogo bizarr ceo slučaj

zato shto kod nebizarnih stvari 'oshtecena' roditeljska strana po pravilu proceni da se bilo kakvo reshavanje problema svodi na besmisleno izlaganje deteta ili sistemu ili paznji javnosti i da ce shteta biti veca od koristi. te odustane od isterivanja. kad pokushate da neshto ekscesno u vezi sa detetom isterate na chistac, obichno se pokaze da ta akcija zahteva puno radno vreme bavljenja sistemom i nanoshenja nevidjenog pritiska na kucu 24h neprekidno. bolje pola tog vremena sedeti s detetom u parku unsure.gif

 

edip. deci nasilnicima kod nas ne fali dlaka, nikad. jedino ako su sirotinja ili manjina.

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment

MOžda klinac nasilnik neće osetiti neku sistemsku kaznu ili represaliju, al vala ni on neće proći bez traume. KOliko sam razumeo on je gledao kako mu upucavaju roditelje (i to zbog sranja koje je sam napravio)  

Link to comment

Ko zna, mozda u je nekoj velikoj semi dogadjaja™ sprecen da napravi vece zlo kad poraste. Mada je obe porodice ako ne unistio, a ono dobro potkopao.

Link to comment
59 minutes ago, jms_uk said:

Ne kapiram zasto je doslo do upucavanja ako su se slozili da se ode u policiju.

Zato sto su upucani ocigledno dobro upoznati sa tim gde zive, pa su realno procenili stetu koju je dete pretrpelo na iznos od 1000 dinara i nisu se ustrucavali da svoje poznavanje sistema prezentiraju coveku cijem je detetu neko u velikoj meri upropastio zivot.

Jbg, sad bi bilo fer da on njima ponudi 2000 dinara, da sve zaborave. Po 1000 za svaku nogu.

Link to comment
7 minutes ago, Uskebasi said:

Zato sto su upucani ocigledno dobro upoznati sa tim gde zive, pa su realno procenili stetu koju je dete pretrpelo na iznos od 1000 dinara i nisu se ustrucavali da svoje poznavanje sistema prezentiraju coveku cijem je detetu neko u velikoj meri upropastio zivot.

 

Na stranu što je ovo potpuno tačno, nego je još pojačano time što to kaže advokat...

 

Taj događaj je direktna posledica urašavanja društava na svim nivoima... Niko ne veruje državi, roditelji bahato nude 1000 dinara da se sve zaboravi, tabloidi razvlače priču, čovek ima pištolj i ne libi se da ga upotrebi...

 

Jbg, pre 40 godina u NS se desio nezamisliv zločin... Na Podbari, izvesni Gavra je upucao 2 policajca... O tom događaju se pričalo godinama, Gavra je streljan, a pomagač je dobio 15 godina zatvora...

 

Dug smo put prvalili od toga kada je država bila ozbiljna do ovog sad... Trebalo je to razgraditi i mislim da nije to bi lak posao, ali uspeli smo...

 

Više nema države, nego kao onaj što je izbo lopova, kao ovaj klinac što bije starce, ili ovaj roditelj što puca... A tabloidi neka grade slučaj, pa da se glasa u jutarnjem programu Pinka ko je kriv a ko nevin...

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...