Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, gospa buba said:

nachelno bi trebalo da imamo konsenzus da ne upucavamo ljude po nogama.

 

 

upravo.

 

Sto se racionalizacija tice, puna ih je sveCka knjizevnost.

Link to comment
Mozda je klinac reko da je sis bolji od drveca... na to bih i ja povuko obarac [emoji3]
najbolji je onaj hristos shto radi giros. a shish je realno puko.

sent from bubamoto

Link to comment

Kebab ima neku bulju od mesa koje glumi junetinu. Mada ja volim kod njih da cepnem pileci u tortiljici sas 3u1, kupusom i chilijem.

 

Solunac mi je uzasan. Realno ni sis nije nesto... Ona kobaja grande gomila vode i masti... zapravo je mnogo bolja druga strana ulice, Poncho i Jokic prave ok rostilje. Al djunta kod drvceta je nenadmasna:happy:

 

Link to comment

solunac pa kebab(maxi, humus i tzatziki)

ostalo se ni ne posećuje. bio jednom u drvcetu, suhi prosek

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Kebab (u tortilji, prilozi 3u 1, krastavcici, chili sos i esme salata) brateee   nije im los ni falafel itch, + je dzabe (160 dindzi)

 

Solunac nisam probao, drvce moja zena voli a ja ne vidim zasto, Poncho kida sa rostiljem, toplo preporucujem wurst kod njih, ko voli.

Link to comment

Sta je ovde tacno doom? Vansudsko poravnanje roditelja koje je ukljucivalo vatreno oruzje, ili kebab u tortilji, sto je realno kao da pravis sushi od dimljenog soma. 

Link to comment
3 hours ago, Caligula said:

Kebab (u tortilji, prilozi 3u 1, krastavcici, chili sos i esme salata) brateee   nije im los ni falafel itch, + je dzabe (160 dindzi)

 

Solunac nisam probao, drvce moja zena voli a ja ne vidim zasto, Poncho kida sa rostiljem, toplo preporucujem wurst kod njih, ko voli.

 

Hvala na ideji kolega!

 

E da imaju i one palacinke u tom redu gde su sis i solunac. Jeo kod njih, klopa standardna ali su porcije da se otelis. Topla preporuka.

Edited by Shan Jan
Link to comment
2 hours ago, ObiW said:

Sta je ovde tacno doom? Vansudsko poravnanje roditelja koje je ukljucivalo vatreno oruzje, ili kebab u tortilji, sto je realno kao da pravis sushi od dimljenog soma. 

sad se setih filma "Carnage".

 

i, ne tupite više sa tim tortiljama, kababom i ostalim.

Link to comment

Čini se da imamo novi momenat... Izgleda da nosilac pištolja samo sledi ono što se ovde piše od strane nekih™, i da mu se nije mililo da čeka pravdu države...

 

Kako izvesni tabloid piše, on je išao do bračnog para da bi se dogovorili kako će otići u policiju da prijave šta je njihov sin od 12 godina uradio njegovom detetu od 6...

 

Ovde je izgleda malo više doom-ova u doom-u...I tako to izgleda kad država gubi svoje osnovne funkcije, pa ljudi više ne veruju da će ih zaštititi...

 

Divota™...

Link to comment

taj razvoj dogadjaja je ocekivan, ne postoji sport pucanja u noge roditeljima™ kao takav, uvek je neki motiv iza.

 

Problem je sto je ovaj sjebao i svoj i zivot deteta i opstanak porodice, valjda iz najbolje namere.

 

Sa druge strane, da mi neko maltretira dete a da sistem ne zeli to da resi, ko zna sta bih ja uradio kada se napalim na nasilje.

Link to comment

Tabloidi pisu

 

- Na igralištu ispred zgrade deca su igrala bizarnu igru tako što su navodno skidali gaće. Međutim, kada je 11-godišnjak skinuo donji veš mlađem dečaku, on se pobunio, pa je ovaj stariji dograbio čvrst predmet i udario ga. Mališan je počeo da vrišti, što je iz stana čula majka, koja je strčala i unela dete unutra - priča naš izvor iz istrage.

Kada je otac povređenog dečaka Zoran Grujić čuo šta se dogodilo, izašao je i raspitao se ko mu je tukao dete, pa je otišao u stan u kojem su bili Jankovići.


- Prvo su normalno razgovarali, ali je onda Grujić iznenada potegao pištolj i pucao u Stanišu i Katarinu. Nakon toga je pobegao, a ranjeni ljudi su prevezeni u bolnicu - dodao je sagovornik Kurira.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...