Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Komentari na portalima, tj promena strane koju brane promenom vesti, govore da itekako ljudi imaju potrebu da konstruisu i komentarisu. I sta je je problematicno u zabadanju matorca, to sto je mator? Jasna namera da ga povredi je valjda namera koja stoji iza svakog sukoba. 

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

problematicno je to sto apsolutno nikakvu pretnju ne predstavlja

 

ja sam prvi koji bezi od onog "nikad ne bih udario zenu" ne zato sto inace udaram zene, nego sto sam pobornik nikad ne udaram nikog

osim ako

a ako zapdne u tu grupu osim ako onda nije bitno da li je musko, zensko, crnac, belac, 20 ili 70 godina

govorim naravno o imaginarnim situaicjama gde taj neko ugrozava da li moj ili zivot osobe u mom prisustvu

 

ovaj junak se vadio na to da je deda sto verbalno, sto fizicki ugrozavao njegovu devojku

Link to comment
12 hours ago, kurjak92 said:

 

Quote

Navodno ju je Očovaj pratio na biciklu, bio je pijan. Priča se i da je pokušao da je uhvati, vikao joj “kurvo” i “zaklaću te”, “ubiću te” i da je ona uplašena bežala od njega i to 500 metara. Posle je pozvala mladića koji je reagovao tako kako je reagovao. Nažalost, sada će on da odgovara umesto onaj koji je spopadao devojku - naveli su Markovi poznanici za Blic.

Kredibilan i potpuno objektivan izvor koji daje potpunu informaciju o događaju. 

Link to comment
14 hours ago, kurjak92 said:

Komentari na portalima, tj promena strane koju brane promenom vesti, govore da itekako ljudi imaju potrebu da konstruisu i komentarisu. I sta je je problematicno u zabadanju matorca, to sto je mator? Jasna namera da ga povredi je valjda namera koja stoji iza svakog sukoba. 

 

Problematicno je sto je mator, što je na biciklu (nije ni sišao), što je ocigledno da boksovanje nije uradjeno u afektu (dovezao se do njega i zaustavio ga), sto ga je dva puta profi odvalio iako je deda vec posle prvog udarca bio nokautiran, problematicno je sto se majmun vraca nekoliko puta do njega i ne pada mu na pamet da ga odveze u bolnicu.

 

Mogu Markovi drugari™ do sutra da pricaju kako je deda devojci udario prstenac, jurio je nozem mrtav pijan 500 metara, dobacivao joj sta god Markovim drugarima padne na pamet - cinjenica je da se to resava odlaskom u policiju i tuzbom zbog pretnji, vredjanja, etc. a ne nokautiranjem sedamdesetogodisnjaka i odlaskom sa lica mesta.

 

A ovo "dobar momak, mrava ne bi zgazio" se jasno vidi na kameri.

 

A da nije bilo kamere, prica bi bila da je deda sam pao i sam se ubio.

Edited by Caligula
Link to comment
9 minutes ago, Caligula said:

 

A da nije bilo kamere, prica bi bila da je deda sam pao i sam se ubio.

sreća te ih ima pa smo pošteđeni već neko vreme ovih priča

Link to comment
24 minutes ago, Caligula said:

 

Problematicno je sto je mator, što je na biciklu (nije ni sišao), što je ocigledno da boksovanje nije uradjeno u afektu (dovezao se do njega i zaustavio ga), sto ga je dva puta profi odvalio iako je deda vec posle prvog udarca bio nokautiran, problematicno je sto se majmun vraca nekoliko puta do njega i ne pada mu na pamet da ga odveze u bolnicu.

 

Mogu Markovi drugari™ do sutra da pricaju kako je deda devojci udario prstenac, jurio je nozem mrtav pijan 500 metara, dobacivao joj sta god Markovim drugarima padne na pamet - cinjenica je da se to resava odlaskom u policiju i tuzbom zbog pretnji, vredjanja, etc. a ne nokautiranjem sedamdesetogodisnjaka i odlaskom sa lica mesta.

 

A ovo "dobar momak, mrava ne bi zgazio" se jasno vidi na kameri.

 

A da nije bilo kamere, prica bi bila da je deda sam pao i sam se ubio.

Kakva policija kakvi bakraci u srbiji, samo direk(na)t akcija

Link to comment
21 minutes ago, kurjak92 said:

Kakva policija kakvi bakraci u srbiji, samo direk(na)t akcija

 

 

I to sto kazes, koj kurac policija.

 

Nego se zajebao, snimila ga kamera, jebem te milenijume.

 

Racunam da su ovaj vlasnik kamere koji je aploadovao snimak i deda jedini u pazovi koji misle da marko ipak nije ok decko, svi ostali listom uz kurir se slazu da momak mrava ne bi zgazio

Edited by Caligula
Link to comment
On 31.5.2018. at 13:25, Tale said:

Ovaj događaj nema veze sa saobraćajem, ne znam što se spominje.

Znamo samo da je lik nokautirao starca i to je sve, ostalo što se saznaje iz medija je odbrana pre suđenja.

istina...da nema veze sa saobracajem

 

 

inace ako se utvrdi da je matori dobacivao devojci, oslobodila bih klinca optuzbe. srpski seljak jadan on, a ovamo perverzno matoro pijano djubre. nije bas trebao da ga zabetonira, mislim da bi shamari lepo pali da se bas postidi zaubuduce. shamari te umanjuju, omalovazavaju. pamte ljudi to kao vrlo neprijatan dogadjaj...nokaut nista nece pomoci jer se covek ni ne seca. 

Link to comment

dakle u situaciji gde je jedina cinjenica, odnosno ono sto sa sigurnoscu znamo da je momak dva puta udario pesnicom dedu na bajsu

ti si spremna da stanes na stranu momka jer on tvrdi da je deda dobacivao devojci i da konstruises sve ovo ostalo?

a uzgred se slazes da je momak "preterao"

 

mislim isto si tako mogla napisati, da ako je deda manijak koji siluje i ubija po pazovi, nemas nista protiv da ga ovaj prevaspita samarima

podjednako je cinjenicno potkovano, kao i ovo da je dobacivao

 

zar ne mislis da bi se stvari malo otele kontroli ako bi prevaspitaci samarima prolazili nekaznjeno na sudu?

ono, da svako ima pravo da proceni da li  ga je neko uvredio ili bliznju mu osobu pa udri, a sud kaze "a uvredio vas je? onda nista, udrite samo"

dovoljno je vec lose, sto policija u velikom broju slucajeva prepusta i savetuje gradjane da sami uzmu pravdu u ruke

naopako da i sud to uzme u praksu

Link to comment

znači kad ja budem adekvatno mator i kad budem dobacivao devojkama treba neki Jablan Bikovkurčević da me zabetonira i to sa punim pravom, a da me eventualno samo ošamario trebalo bi mu još dati nagradu za galantnost. pa ne znam baš da l' pristajem

Link to comment

A sta ostaje zenama, u situaciji kada je sankcionisanje i procesuiranje bilo kakvog seksualnog uznemiravanja, dobacivanja,pretnji i vredjanja itd  od strane drzave misaona imenica? U srbiji naravno 
#justasking

Edited by kurjak92
Link to comment

 

Pusti pricu, uzmi ciglu, udri picku 
pusti pricu, uzmi ciglu, udri picku 
pusti pricu, pusti pricu 
pusti pricu, uzmi ciglu, udri picku 

Btw, sala sega na stranu, pitanje ostaje

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...