Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

2 hours ago, mlatko said:

To mi je stari.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk
 

ozbiljno?

 

kako je covek sad?

26 minutes ago, Demonquill said:

Samo da kazem da sam iz prve ruke malopre cuo da je deda bio pijan i do danas mislio da ga je udario auto. 

Ispade da sam na kraju ubo ponesto iz iskustva po tim mestima.

 

Odgovaram na sve gore kad stignem do kompa. :)

jel ti razumes da sve ako je to i tacno da je to jedan problem

a ovo sto je uradio ovaj degenerik drugi (za mene) veci problem

 

koliko god ovaj bio pijan, ugrozavao i sebe i druge u saobracaju ako/kad takav sedne na bajs, nista od toga, ali ama bas nista ne moze biti ni trunka opravdanja za ovog kretena

 

i ako pregazis "pijanu budalu" ti si pre svega oduzeo zivot toj pijanoj budali. to je sustina

a ne to kakve ce to eventualno traume ostaviti na tebe i da li ces mozda (ali samo mozda, ipak je ovo srbija) odlezati koju godinicu zbog pijane budale

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images






Mogu da zamislim kao da mi jeste stari. Ceo zivot na biciklu do/od posla a neretko cirkao.

Nek se nose svi sa stavom "pijana budala", zamislite da vam kreten udari starog/dedu (kolima)... odrobijao bi ga samo tako. Mozda jeste budala sto seda takav na bicikl ali je ucesnik u saobracaju kao i pesak sa svojim pravima i obavezama koja su odredjena zakonom saobracaja i sankcionisana istim.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

kao vozac tvoja je duznost i odgovornost da vozis bezbedno. neka prodje horda pijanaca ima da ih propustis. svaki biciklista/pesak ima prednost u saobracaju makar krsio propise.

 

gde koji djoka pa zurite?! sta je vrednije: da ti stignes na vreme ili sa’ranis nekog na drumu?!

 

jedino ako ti je zivot ugrozen onda bež’

Edited by mustang
Link to comment

 

7 hours ago, Caligula said:

 

Razumi Namenskog, njegova misija je da brani sve vrste budala, on je njihov superhik, onaj koji ih razume. Svako ko drukcije kaze je elitista :fantom:

 

btw. u saobracaju se nesto lose desi uglavnom ako obe strane pogrese u isto vreme. Naravno, moze neko pijan da se zakuca u tebe ma koliko ti pazio, ili da ti se podvuce pod auto. U ovom slucaju sa snimka to ne vidimo, zato me pomalo cudi tvoj komentar o pijanim biciklistima.

 

Meni su na primer mnogo gori pijani/bahati vozaci.

 

Moj komentar je kao sto vec pisah potekao iz neprijatnog licnog iskustva, i dosta prevaljenih kilometara po tim mestima.

 

Naravno da gu gori, oni su veca opasnost po sebe i sve ostale posto voze tonuipo necega. Na dvotockasima su obicno najveca pretnja sami sebi. Lim se ispravi, auto se popravi ili zameni, a njima zivot ne mozes da vratis.

 

2 hours ago, pbg12345 said:

jel ti razumes da sve ako je to i tacno da je to jedan problem

a ovo sto je uradio ovaj degenerik drugi (za mene) veci problem

 

koliko god ovaj bio pijan, ugrozavao i sebe i druge u saobracaju ako/kad takav sedne na bajs, nista od toga, ali ama bas nista ne moze biti ni trunka opravdanja za ovog kretena

 

i ako pregazis "pijanu budalu" ti si pre svega oduzeo zivot toj pijanoj budali. to je sustina

a ne to kakve ce to eventualno traume ostaviti na tebe i da li ces mozda (ali samo mozda, ipak je ovo srbija) odlezati koju godinicu zbog pijane budale

 

I jedno i drugo je problem, to je bila poenta zbog koje sam se uopste upustao u raspravu. Nije normalno da imas pijanog ucesnika u saobracaju, jer je opasnost i po sebe i po druge.

Svestan sam da si oduzeo zivot, i zato i cicim ovoliko, nevezano za konkretan slucaj. Ja imam blagu traumu od svog iskustva u kom se realno nikom nista nije dogodilo, zamisljam samo kako bi izgledalo da sam nekoga ubio ni kriv ni duzan. Treba da zivis sa tim sto si uradio, a do toga je doslo zbog tudje neverovatno glupe i nerazumne odluke.

Link to comment

u naseljenim mestima su biciklisti najopasniji učesnici u saobraćaju, van naselja motociklisti :happy: mali intermeco u ovoj teškoj raspravi, video sa auto puta u brazilu

 

 

Link to comment

Ovaj događaj nema veze sa saobraćajem, ne znam što se spominje.

Znamo samo da je lik nokautirao starca i to je sve, ostalo što se saznaje iz medija je odbrana pre suđenja.

Link to comment

Nikad saznati istinu od vesti iz srpskih medija 
btw ne znam sta su se svi primili na neko pravo i red i nenasilje, ko da niko od nas ne zna par pet matorih drtina koje zasluzuju tretman sa snimka. 

Link to comment

Vec sam izjahao pola ovih sto su se javili da tuguju nad dekicom, iliti kako ljudi reaguju na polovicne informacije srpskih tabloida koje im bacas i povlacis zice, i konstruisu putem svojih iskustava sta se tu desilo .
Kao i komentari na fb stranicama kurira i blica, predviljivo i dosadno je sve to 

Link to comment

el svrsnes malo tako kad "izjases" nekog?

sta zdrav odrastao covek ima da konstruise kad vidi da magarac od 20tak godina udara coveka koji mu moze biti deda i za kog je ocigledno da nema nameru da ulazi u fizicki sukob? i to dva puta, onako iz sve snage, sa jasnom namerom da ga povredi

kome i zasto je tu uopste bitno "sta je pravi motiv" i sta je ovog junaka nateralo na taj cin?

Link to comment

Matora drtina jedva čekala,sada  pravi plan koliko soma evra da ga rebne. A junak neka odreši kesu kako dolikuje

 

 

Ali kurir "unemirujuci snimak 18+":thumbsup:

Edited by Fakundo Sava
Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...