Jump to content
IGNORED

naucni vocap - kad necete da smarate posten svet


betty

Recommended Posts

čisto da se zna da sam uredila citiranje na kraju, a kako -- nije ni bitno :lol:(tj ako još neko koristi Latex za članke nek se slobodno javi ;-))

Link to comment
Предложило ме из иноземства за међународни пројекат... :mellow:Јој, само да ме приме.
evilsmile.gif
Link to comment

čestitke :)------------------------a moj birokratsko naučni vocap za ovaj mesec je gubljenje vremena na neke treninge i testove:1) kurs o naučnoistraživačkom inegritetu i etici, ima 10 modula, za svaki treba min 60 min i kvizovi, sa pitanjima tipa "sta je to ghost author, kad potpisati studenta na rad, kad ne,kada podaci postaju javni, kada ne i blabla"2) kurs "reporting child abuse" :unsure: i 3) "conflict of interest"

Link to comment
elem, jebenti recenziranje :isuse:
+1mada mozda ne mislimo na sasvim istu stvar. dakle, koleginica ne moze da stigne, pa im savetovala da uzmu mene. tri dana se prepisujemo sa editorial servisom, u pokushaju da uparimo moje ime i moju adresu. sve ostale kombinacije su lukivoda, al ovo nikako. i ja. vishe, hajde molim te, ostavi ih na miru, nije mi moranje. jutros u 03h uspeju nekako da mi poshalju mejl sa odgovarajucim opisom situacije i vec u podne shalju novi da su iz samo njima znanih razloga odustali, i mnogo se izvinjavaju. hvala dobrom partenonu :huh: Edited by thermal bug
Link to comment

Arbeitmanne, svaka cast, a projekat je kralj! Cak i ja jedva cekam da pocne hehe.Inace, treba da budem eksterni evaluator pri madjarskom ministarstvu nauke za neki projekat sto konkurise za novce. S jedne strane, do jaja, polaskan, a s druge nisam bas siguran kako se to radi jer cu imati uvid u samo jedan projekat, a realno trebalo bi da imam neki benchmark.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...