Jump to content
IGNORED

naucni vocap - kad necete da smarate posten svet


betty

Recommended Posts

neam pojma, mrzi me da tražim pravilnik/uredbu o kvalifikovanju/kvantifikovanju naučne delatnosti, ali je po sredi sprdačina prouzrokovana žaoštravanjem politike spram: pet drugara iz bugarske, pet iz makedonije, et voila, međunarodna konferencija, ali bez šargarepe.

Link to comment

kada sam bio u odboru, do prošle godine, moglo je. sada, kako načusmo, jok... ne prihvataj ovo kao ispravno, tj. prihvati sa rezervom - fluktuirajuća je situacija, shodna fluktuirajućim šiškama, mega-mićinog-ministra.

Link to comment

nego, idiotluk je sve u svemu što stavlja sva prezimena u sam citat, što je samo po sebi kretenski + ako ima malo više autora ne može da prelomi red tamo gde treba nego ostane repnpr:U slavnom radu (Amelija i ostali, 2011: Amelija, Pera, Žika, Persida, Laza, Hans, Franz, Fernando) pokazano je da blablatrućumesto normalno:u slavnom radu (Amelija i ostali, 2011) pokazano je da blablatrućili eventualno(Amelija i Pera+, 2011)

Link to comment

javilo mi se da je neki harvard style, bolje da su dozvolili klasične fusnote.a jel to u wordu, i ako jeste jel koristiš wordov bibliographer ( :huh: jesam li pogodio?) ili neki posebni programčić ili samo štepaš ručno?volim da se igram sa tim softverom pa da pitam :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...