Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

naucni vocap - kad necete da smarate posten svet

Featured Replies

ne bih znao reći, odbio sam i sneak-peak u to ^_^

  • Replies 3.4k
  • Views 259.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • danas sam saznala da postoji ovaj krivi stojko za izuzetnost i kad nisam umrla od smeha. a onda su krenuli da mi pokazuju slike "srećnih" dobitnika. od pokojnog lazanskog do gordane vunjak. znači

  • אַף אֶחָד
    אַף אֶחָד

    Ma mislim da je prilicno svejedno i nebitno. BU je decentralizovan univerzitet, funkcija rektora je u krajnjoj liniji protokolarna i svodi se na razna potkusurivanja i balansiranja izmedju tradicional

  • אַף אֶחָד
    אַף אֶחָד

    Ok, u pravu si. Polazim od moje i srodnih oblasti koje pazljivo pratim i, mozda nepravedno, preterujem kad kazem "ogroman procenat" i generalizujem kad to primenjujem na druge oblasti.   Cak

Posted Images

Prihvacen rad u dobrom casopisu. Posle dve prepravke i 17 meseci od prvog slanja. Utoliko lepsi osecaj.

finansijski me mimoishao :s_w:
oe!
Prihvacen rad u dobrom casopisu. Posle dve prepravke i 17 meseci od prvog slanja. Utoliko lepsi osecaj.
čestitam!meni je inače za moj dosada najslavniji rad u časopisu trebalo 2.5 godine :Dali dobro, u međuvremenu sam se i malo bila porađala i tako to

Edited by Amelija

ne bih znao reći, odbio sam i sneak-peak u to ^_^
naravno. nemam blagog pojma. chekam da mladolideri pochnu da me vrbuju zbog nevidjene bitnosti dogadjaja. onda cu ih terati da mi preprichavaju i oni ce preprichavati, zato sto je vazno :D
Prihvacen rad u dobrom casopisu. Posle dve prepravke i 17 meseci od prvog slanja. Utoliko lepsi osecaj.
17 meseci? :opa sta su radili toliko???kod mene to ne predje 3-4 meseca u najgorem sluchaju, mada ja na 2 meseca od kad ode referiju, odma pisjem engrti letter <_<edip@amelija. 2.5 godine??? :isuse:

Edited by thermal bug

Pa cekao 5 meseci na prve recenzije, onda 6 meseci rok za slanje nove. Onda jos 2 meseca cekanja za drugi krug recenzija i 3 meseca roka da unesem izmene. I jos mesec dana cekanja do odluke urednika. Eto :)

17. meseci je spram relevantnog izdanja, predugacak period (2ipol godine, pak obesmisljavanje).u prirodnim naukama, a da je odavde poslato - do godinu dana.

17. meseci je spram relevantnog izdanja, predugacak period (2ipol godine, pak obesmisljavanje).u prirodnim naukama, a da je odavde poslato - do godinu dana.
pa mislim i to ako si baksuz i morash da se deresh na kraju...

Dugo je i kod nas drustvenjaka. Al sta znam, uvek imas jos nekih drugih stvari da radis i zanimljivije ti je ono sto je novije pati se i ne mili. Jos k tomu, niko me nije terao da cekam do poslednjeg dana roka, a bas tako sam radio oba puta. A opet, desilo mi se mnogo puta da citam neki working paper recimo iz 2004, i onda vidim taj isti rad mozda malo promenjen objavljen u peer-reviewed casopisu recimo 4 godine kasnije.

Edited by Kampokei

edip@amelija. 2.5 godine??? :isuse:
eh pa jes mlogo čak i za naše pojmove, ali bila je malo specifična situacija (te nisam baš ekspresno poslala jednu od korigovanih verziju za koju su inače tražili mnooogo izmena i nove eksperimente i svašta nešto)rad sam poslala avgusta 2008me da bi mi recenzija stigla negde januara 2009, pa onda dok sam obavila sve što su tražili pa još i profesor <onaj koji je uvek čekao zadnji rok> aminovao poslala sam negde u junu 2009, da bi onda negde septembra 2009 stigla nova recenzija za mali milion komentara, želja i zahtevae tu se onda izdogađalo sve i svašta sekvencijalno, pa sam sledeću verziju poslala tek novembra 2010, a marta 2011 je stigao mejl sa subjectom "sreća najveća" :Deh jee, ala sam bila srećna tog dana, što jes jesinače u tom časopusu nema nikakvog roka za slanje sledeće verzije, kad pošalješ poslao sia rok za recenziju je pak 3 meseca, no nikada ne završe na vreme

Edited by Amelija

inače u tom časopusu nema nikakvog roka za slanje sledeće verzije, kad pošalješ poslao sia rok za recenziju je pak 3 meseca, no nikada ne završe na vreme
interesantno. nisam ni gledala kako je kod nas. skoro uvek je gotovo do 4 meseca...

Evo i ja da se pohvalim, prihvacena su nam skoro dva rada, dobri casopisi, lepi impakt faktori :) Sad treba da saljemo jos jedan, u toku je malo dorade i sibamo i to. Valjda nas nece zezati...

alal vera! o kojoj se nauki radi?cestitke kampokei!

biology/ecology :)

Edited by spina

:thumbsup:

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.