Jump to content
IGNORED

KLS 2012/13 - Basket za sirotinju.


Moća

Recommended Posts

Radnicki je hteo da glasa protiv smene, ali Grujin nije stigao na sednicu, a njegova zamena nije imala pravo glasa

"O kakvoj regularnosti takmičenja govorimo, a onda menjamo direktora lige uoči najvažnijih mečeva. Otvoreno kažem da je Radnički protiv smene Bojića, kome dajemo punu podršku. Katastrofalno je ponašanje predsednika ligaša Jovičića, koji je do juče tesno sarađivao sa direktorom, a onda glasao za smenu. Trebalo bi njega smeniti, sramota..." jasan je prvi čovek Radničkog.
Link to comment
  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Кристофер Лумумбо

    44

  • Moća

    31

  • Timmy

    14

  • Joe D

    12

Markovic_KK_Vojvodina-300x199.jpgKK Vojvodina SrbijagasDirektor Vojvodine Aleksandar Grmuša izjavio je da je nekorektno što iz Partizana stžu izjave u vezi sa glasanjem za smenu sada već bivšeg direktora Lige Predraga Bojića.- Smatram da je nekorektna izjava iz Partizana da je Vojvodina Srbijagas nečiji satelit. Mi glasamo u interesu našeg kluba i uvek ćemo tako postupati. Da li je u tom momentu naša odluka po volji nekog drugog kluba to je već nešto drugo. Naš interes je da gradimo sportske odnose sa svim klubovima – rekao je Grmuša i dodao:- Mi se i prema Partizanu ponašamo krajnje korektno pa me zato i čudi ovakav njihov nastup. Nama Partizan već dugi niz godina duguje, nismo se žalili niti imamo nameru. Stojimo iza naše odluke koja je validna i budite uvereni da je samo naša – rekao je Grmuša.Da podsetimo, Predrag Bojić smenjen je u petak, a za njegovu smenu glasali su K crvena zvezda Telekom KK FMP, KK Vojvodina i Slobodan Jovičić koji je predstavnik klubova Košarkaške lige Srbije. Protiv je bio Partizan, dok Radnički nije imao pravo da glasa, jer nije imao legitimnog predstavnika.
Link to comment
Mi glasamo u interesu našeg kluba i uvek ćemo tako postupati. Da li je u tom momentu naša odluka po volji nekog drugog kluba to je već nešto drugo. Naš interes je da gradimo sportske odnose sa svim klubovima – rekao je Grmuša i dodao:
Ako sam dobro razumeo, oni su glasali za Bojicevu smenu zarad sportskih™ odnosa sa drugim klubovima? Fin nacin da se kaze da su glasali po nalogu nekog drugog.
Link to comment

Ja sam mislio da si samo duhovito zloupotrebio ponavljanje istog termina u uzastopnim rečenicama. Ako stvarno misliš da je ovime hteo da prizna da je glasao po tuđem nalogu, onda nije ni bitno.

Link to comment
Ja sam mislio da si samo duhovito zloupotrebio ponavljanje istog termina u uzastopnim rečenicama.
Upravo to sam i hteo i zato mi nije jasan tvoj post o "infantnilnom misljenju". Samo sam istakao sta je covek rekao u uzastopnim recenicama i ne vidim kako bih tu mogao da uglavim ovu tvoju konstrukciju o sansama u polufinalu.Ne znam sta je bio "validan i samo njihov" razlog za smenu, a direktor Vojvodine to i ne pominje, pa mi je bilo interesantno ovo pravdanje za odluku pozivajuci se na interes izgradnje dobrih odlosa sa svim klubovima.
Link to comment

Ok, onda sam te na prvu loptu skapirao, a na drugu nas odveo u banalan nesporazum.Pravda se jer su ga za to napali. Da nije bilo Vujoševićeve elegije niko ga za komentar ne bi ni pitao. Meni nije samo jasno zašto tužilaštvo ne reaguje kada se na zvaničnoj konferenciji neko direktno optuži za korupciju.

Link to comment

"Vojvodina je spremna da u granicama mogućnosti u pomoć priskoči našim košarkašima koji treba da plate 150.000 evra za učešće u regionalnoj ligi. I ne samo košarkašima, već svim klubovima koji nose ime Vojvodine pomagaćemo koliko možemo", rekao je, između ostalog, Butorović u opširnom intervjuu za "Sportski žurnal".287133_butorovic201-blic-milos-cvetkovic_f.jpg?ver=1369985074

Link to comment
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Kao sto sam rekao na drugom topiku umesto nas u eliti™ je Napredak iz Krusevca a mi se okrecem takmicenju u drugoj ligi( od ove sezone vise nije Prva B). Sad ce da igramo derbi sa ovim Kojotovim iz Hana. Zbog radi toga zelim da kazem sledece: Kojote pederu sto se ne valis da su vam dosle dve legenda leskovackog Zdravlja Stankovic i Jovanovic???

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...