Jump to content
IGNORED

KLS 2012/13 - Basket za sirotinju.


Moća

Recommended Posts

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Кристофер Лумумбо

    44

  • Moća

    31

  • Timmy

    14

  • Joe D

    12

pa partizan je prvi kukao na bojica, to traje jos od prosle godine... al posto je zvezda dala predlog za smenu, vele sto a ne udare kontru i tako ispadnu nevinasca...druze kojote, zvezda je dala predlog, nije ga ona sama izglasala... niciji glas ne vredi duplo ili troduplo...
da, zvezda je smao dala predlog. :Dnije mi jasni ovi izvestaji, valjda postoji neki kvorum.sad vidim da su svi bili prisutni, odnosno da predsednistvo cine 5 najboljih klubova iz prethodne sezone, plus predsednik udruzenja prve muske lige srbije. Edited by kojot
Link to comment
da, zvezda je smao dala predlog. :Dnije mi jasni ovi izvestaji, valjda postoji neki kvorum.
moram da se ispravim, niciji glas(osim zvezdinog ne vredi duplo, imali smo glas i u fmp-u :P )sta ocu da kazem, pa ako i izuzmemo ta zvezdina 2 glasa, opet bi rezultat bio 2-1 za smenu bojica.. glas vojvodine i glas udruzenja klubova prve srpske lige, dakle sve je po propisima -_-a svi znamo da je partizan glasao protiv samo zato sto je zvezda dala predlog... slobodno mozete na guglu da proverite, da ja bas taj partizan jos od prosle godine prvi poceo saopstenjima da udara po bojicu.. al isto bi tako bilo i u obrnutom slucaju, tj da je partizan dao predlog, zvezda bi glasala protiv...istina covic ovim nista nije dobio, a i tog sto je sad postavljen je "napusavao" posto prosle godine nije hteo da potpise neki zapisnik, ili tako nesto... cisto sviranje djoki(cu) :D Edited by hulk
Link to comment
moram da se ispravim, niciji glas(osim zvezdinog ne vredi duplo, imali smo glas i u fmp-u :P )sta ocu da kazem, pa ako i izuzmemo ta zvezdina 2 glasa, opet bi rezultat bio 2-1 za smenu bojica.. glas vojvodine i glas udruzenja klubova prve srpske lige, dakle sve je po propisima :Da svi znamo da je partizan glasao protiv samo zato sto je zvezda dala predlog... slobodno mozete na guglu da proverite, da ja bas taj partizan jos od prosle godine prvi poceo saopstenjima da udara po bojicu.. al isto bi tako bilo i u obrnutom slucaju, tj da je partizan dao predlog, zvezda bi glasala protiv...istina covic ovim nista nije dobio, a i tog sto je sad postavljen je "napusavao" posto prosle godine nije hteo da potpise neki zapisnik, ili tako nesto...
ma to znam, ali cini mi se da je ovo reakcija na ono sto se desavalo prosle nedelje.
Link to comment
ma to znam, ali cini mi se da je ovo reakcija na ono sto se desavalo prosle nedelje.
pa to je verovatno bila kap koja je prelila casu.. al nije ni zanemarljivo to sto liga nema sponzora, pa samim tim nema ni para, jelte..
zasto je radnicki bio uzdrzan?
ko da je njima sada do glasanja, ostali i bez abe i bez evrokupa...
Link to comment
ma to znam, ali cini mi se da je ovo reakcija na ono sto se desavalo prosle nedelje.
naravno. kurcenje. a ko mase spravom stalno ili bude smesten u instituciju ili mu se desi nesto gore.
Link to comment

Zato je meni akcionarsko društvo kao osnivač lige dobro rešenje. Zna se ko je gazda, političari mogu samo da se sagnu. Kome se ne sviđa, neka potraži bolje društvo. Ne bih imao ništa protiv da se F4 ove nemotivišuće lige nikad i ne odigra. Ionako je preduga sezona.

Link to comment

koje finale je to do sada omeo kk svinjogojstvo tacno? iza covica je do sada 1 treshenje kosa i aktiviranje protivpozarnih aparata. samo u poslednjih godinu dana. partizan, kao klub koji ne smenjuje ni trenere usred sezone, se u slucaju smene bojica poneo principijelno. mislim nije mi da navlacim patke pa se iskljucujem iz ove rasprave.

Link to comment
Zato je meni akcionarsko društvo kao osnivač lige dobro rešenje. Zna se ko je gazda, političari mogu samo da se sagnu. Kome se ne sviđa, neka potraži bolje društvo.Ne bih imao ništa protiv da se F4 ove nemotivišuće lige nikad i ne odigra. Ionako je preduga sezona.
Mozes li da osmislis akcionarsko ili bilo kakvo drugo drustvo u Srbiji koje ne potpada uticaj politike..Uvukla se govnarija u svaki budzak drustva, ne moze to bez posledica. Vazda ce neko ko je mocan ili se oseca mocan isterivati svoje.
Link to comment
Mozes li da osmislis akcionarsko ili bilo kakvo drugo drustvo u Srbiji koje ne potpada uticaj politike..Uvukla se govnarija u svaki budzak drustva, ne moze to bez posledica. Vazda ce neko ko je mocan ili se oseca mocan isterivati svoje.
Na žalost, u pravu si.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...