Jump to content
IGNORED

KLS 2012/13 - Basket za sirotinju.


Moća

Recommended Posts

Je l' taj Bojić bio nešto više od protokolarnog činovnika kad se ovoliko piše o njegovoj smeni?Je l' on svojim ličnim integritetom rešio da naprasno kažnjava u skladu sa zakonom? Je l' moguće da je stvarno zbog toga smenjen?Meni se čini da Zvezda prosto preuzima logistiku od Partizana. Nimalo elegantno, čak krajnje bahato. Bojić bi tu bio tek kolateralna šteta. Potpuno mi je nestvarno da je on sam po sebi u stanju da izazove ovoliko interesovanje.Inače Hulk je sasvim u pravu kada vuče fudbalsku paralelu. I jedno i drugo je protivpravno nasilje, ali to je, ruku na srce i naša liga kao takva.

Link to comment
  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Кристофер Лумумбо

    44

  • Moća

    31

  • Timmy

    14

  • Joe D

    12

pa izuzev tole super lige, verovatno ni ne postoji.. vukadinovic predsednik metalca u upravi partizana, ljajic predsednik novog pazara u upravi partizana i tako dalje a svi igraju isto takmicenje.. pa to nema ni u zimbabveu a ne u nekoj krstenoj zemlji..
O da bilo je...Sekulić (Javor Habitfarm) i Simović (Spartak Zlatibor voda) bili onomad potpredsednici Crvene zvezde.Kada se već pravi analogija sa fudbalom, ovako nešto su već napravili Lukić&Vesić. I onu su tražili smenu predsednika zajednice prvoligaša, našli većinu i na to mesto postavili svoj kadar - Babarogića. Opet ćorak.
Link to comment

Ni na šta spektakularno. Prosto je prirodno da onaj ko ima mogućnost izrežira rukovodeće strukture u skladu sa svojim interesima. Verujem da je Bojić samo indikator te težnje i čisto sumnjam da ovo ima ikakve veze sa nekim njegovim minulim radom.

Link to comment

Pokušavam da ne iniciram tu vrstu rasprave.Mislim da je Partizanu on odgovarao na tom mestu, isto kao što ovaj Jovičić (ili kako već) sada odgovara Zvezdi. Dok je Partizan bio kolovođa većine, bio je Bojić, sad kad je Zvezda, imamo Bojićevog naslednika. Što reče Todorić - demonstracija moći sa ciljem da se moć što više razvije i što duže održi.

Edited by kralj
Link to comment

Ne slažem se. "Partizanov čovek" bi oštro kaznio Zvezdu posle kraja prošlogodišnjeg plejoffa. Ali da ne razvlačimo, Bojić je ionako bivši.

Link to comment
tako je Laki, KK FMP i KK FMP Crvena Zvezda nemaju nikakve veze jedan sa drugim :lol:i Partizan ne moze da ima B tim koji ce da dodje do 5 mesta, ne moze ni Zvezda. po pravilima B timovi ne mogu da igraju prvu ligu.
Samo jos kad bi nasao gde sam ja napisao da nemaju veze jedan sa drugim.
Link to comment
A ovaj predstavnik malih klubova je pravni nasljednik nekadašnjeg kkcz, pretpostavljam? (Lik glasao za Bojićevu smjenu, a potom sjeo u njegovu stolicu).Kako je sve ovo dobro.
To je valjda neki lik iz Tamisa. I zamisli neko glasa za smenu sefa da bi posle dosao na njegovo mesto, takav slicaj je verovatno prvi u istoriji covecanstva :lolol: . Edited by BarryWhite
Link to comment

Igraci Tamisa su one sezone kad su igrali Superligu trazili da se slikaju sa igracima KKP a protiv Zvezde su pustali pesmu fa fa la si mi ti fala ti :lolol: ( bio sam na tom mecu u Pancevu ).

Link to comment
Dok je Partizan bio kolovođa većine, bio je Bojić, sad kad je Zvezda, imamo Bojićevog naslednika.
Za Bojica na ovoj funkciji je glasala i Zvezda/FMP.
Link to comment
Je l' taj Bojić bio nešto više od protokolarnog činovnika kad se ovoliko piše o njegovoj smeni?Je l' on svojim ličnim integritetom rešio da naprasno kažnjava u skladu sa zakonom? Je l' moguće da je stvarno zbog toga smenjen?Meni se čini da Zvezda prosto preuzima logistiku od Partizana. Nimalo elegantno, čak krajnje bahato. Bojić bi tu bio tek kolateralna šteta. Potpuno mi je nestvarno da je on sam po sebi u stanju da izazove ovoliko interesovanje.Inače Hulk je sasvim u pravu kada vuče fudbalsku paralelu. I jedno i drugo je protivpravno nasilje, ali to je, ruku na srce i naša liga kao takva.
covek je sustinski nebitan. toliko se pise jer je sada samo drugi teren na kojem se Zvezda i Partizan prepucavaju. mislim da je i Partizan potajno zadovoljan smenom, jer ni njima se na placaju bas kazne zbog svih sranja koje prave.a Zvezda ne preuzima logistiku od Partizana. pre svega jer je Vojvodina glasala samo i iskljucivo zbog para, a drugi Zvezdin covek ce da leti sledece godine. za sledecu godinu to predsednistvo ce da cine Partizan, Zvezda, Misko(kojem ni Partizan ni Zvezda nista ne mogu), Vojvodina(koja ce poslovicno da glasa za sve sto je van propisa), Radnicki(koji duva u svoju prciju) i novi predsednik koji ce da radi sve samo da ostane na celu.iliti u prevodu, status quo. Partizan i Zvezda ce nastaviti da se bahate, a novi predsednik zna da ako pokusa da im zabrani svakojake svinjarije, da ce istog momenta biti udaljen, tako da ce i on raditi ono sto je Bojic radio prethodnih godina, odnosno nista.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...