Jump to content
IGNORED

KLS 2012/13 - Basket za sirotinju.


Moća

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Кристофер Лумумбо

    44

  • Moća

    31

  • Timmy

    14

  • Joe D

    12

Dobi Vosa FMP nakon sto su gubili skoro celu tekmu,raspade se FMP nakon sto je Sturanovic dobio 5 licnu i to kao tehnicku

 

katastrofalno suđenje,prvo su sudili za fmp pa onda pokušali da kompenzuju. tri tehničke je dobila voša dok sam ja gledao.

Link to comment

Cini mi se da u KLS cesce sude tehnicku zbog floppinga nego u Jadranskoj/Evroligi. Takodje sam uzivo  gledao kada je centar(oko 210cm) obananio pleja Konstantina od jedva nekih 180 cm pa se zatim malo proderao sabanisao,a sudija mu odmah dosudio tehnicku iako je njegov tim vec bio u kontri  ^_^

Link to comment

Ta tehnička što su sudili mislim Potu zbog flopinga je izuzetno smešna bila,čovek sigurno nije hteo da flopuje ali nije bilo ni za faul u napadu,jednostavno se kretao zajedno sa Čovićem i pao,jbg,to je taj problem kad sudije ne znaju šta je a najbolje je samo da puste igru..

Link to comment
  • 1 month later...

Ima neko ko moze da snima tv program??? Treba mi neko da snima SOS sada cekam bice ukljucenje nekog lika koji je pricao kako je oKK Jagodina namestila sve utakmice ove sezone i kako igraci stavljaju pare na kladionicu.

Molim vas da mi neko snimi to.

Link to comment

Neke naše kladionice daju čak i poene na igrače na KLS. A klađenje na svoje utakmice je prisutno godinama. To je jednostavno način da igrači zarade neki dinar jer malo klubova u prvoj ligi zapravo plaća svoje igrače. A i oni koji imaju neke nazovi ugovore, treba im otprilike 2god da ih naplate minimum. Mada, sve utakmice sigurno nisu nameštene

Link to comment

Verovatno da ima ovoga o čemu answer priča. Priča se i za Konstantin. Baš protiv Jagodine, dobijem 'inside info' da će biti manje od 17 razlike koliko je bio hendikep, završilo se preko 30. Ili je info loš ili Jagodina bolje namešta. :)

Link to comment

Verovatno da ima ovoga o čemu answer priča. Priča se i za Konstantin. Baš protiv Jagodine, dobijem 'inside info' da će biti manje od 17 razlike koliko je bio hendikep, završilo se preko 30. Ili je info loš ili Jagodina bolje namešta. :)

 

Ima sigurno. Sad kad spomenu Konstantin, da kažem da ja nisam čuo za to, da je moguće ali da sigurno nije baš široko rasprostranjeno jer igrom slučaja iako nisam iz Niša, znam šta se tamo dešava do najsitnijeg detalja. Prošle godine je bio meč mislim crnokosa-napredak gde je bilo dojavljeno iz 2 u 1, ej košarka iz 2 u 1, 2 na poluvremenu, h1 na kraju i došlo je. Pre 2god sličan info sa poluvreme hendikepom na Megu, čak ako se dobro sećam u pitanju je bila utakmica superlige, znači ne ovog prvog dela. Te sezone je bio slučaj gde po kolu dođu 2,3 utakmice od 7, a verujem da bar još 1,2 ima samo da se ne sazna. Naravno ko je pametan a igra recimo u Jagodini neće otići tamo i uplatiti nego će poslati nekog u neki drugi grad ili čak igrači između sebe pošto se poznaju vrlo dobro, uvek je neko negde igrao sa nekim će između sebe ovim drugim javljati. Mislim, čak i ne mora da se namešta, može samo da se kaže, pazi mi smo ove nedelje svi bolesni, trenirali samo jednom, rastaviće nas ovi a i nije da će biti drugačije ako se budemo trudili. Sve je ovo zato što nema para, ja uopšte ne krivim igrače, nek uzmu svaki dinar kladionicama ako mogu, ko ih jebe. Zato što ima igrača koji igraju za piće uveče bukvalno, odu negde da piju i pišu se na klub, ima ljudi kojima daju vaučere u najgorim fast-foodovima, bukvalno da ručaju i večeraju i to je sve što od kluba dobiju

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...