Jump to content
IGNORED

KLS 2012/13 - Basket za sirotinju.


Moća

Recommended Posts

djolle, cenim da si sudio jedno 20 utakmica za koje ti je nakon poluvremena bilo jasno da su namestene :D

 

dobro, preterao sam sa brojkom.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Кристофер Лумумбо

    44

  • Moća

    31

  • Timmy

    14

  • Joe D

    12

Ja ne smem ovde da pisem jbg ali ima se stosta ispricati na tu temu.

Evo ide opet na SOS-u neka tegijeva emisija dal je to ona od sinoc ne znam.

Ima i situacija kada sudije nameste tekmu i to sam cuo :)

Link to comment

Hahaha, Kojote, nema toliko sigurno, ipak je to srpska liga. Mozda 5 da sam posumnjao u tako nešto.

 

A ovo što kaže Moća, da sudije nameštaju, toga već ima. Samo Hanu sam 10 puta ˝poslat da ih sprečim da pobede˝. Imaju 9-1 u tim utakmicama. Jbg, numem. :D

Link to comment

Hahaha, Kojote, nema toliko sigurno, ipak je to srpska liga. Mozda 5 da sam posumnjao u tako nešto.

 

A ovo što kaže Moća, da sudije nameštaju, toga već ima. Samo Hanu sam 10 puta ˝poslat da ih sprečim da pobede˝. Imaju 9-1 u tim utakmicama. Jbg, numem. :D

 

skantra dominira :Hail:

Link to comment

Ljudi ja ne mogu vise lezem da spavam. Ako neko snimi super a ako neko gleda nek mi sutra napise kako je i sta covek rekao.

 

nista posebno nije receno, javio se lik i rekao da su 15min pre pocetka utakmice bile silne uplate na mec Jagodine, da u nekim kladionicama postoje igre gde mozes da se kladis na igrace KSL, Tegi rece da je cuo da se to radi ali da se ne kladi, pravio se nevest oko hendikepa kao Grba oko indexa i sl... uglavnom nije isekao iz emisije, dakle nema cenzure

Link to comment

Gledao sam snimio je El Guapo i okacio ovim putem mu se i javno zahvaljujem. ali nista strasno. Za ovu tekmu protiv Smedereva znam da nije namestena nego znate ono kad jednom krenu tracevi prate ekipu jos dugo dugo vremena.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

danas smederevo - tamisa jedina bitna utakmica, ako tamis dobije ide u superligu.

 

inace, kosarka se raspada poptuno, niko se sem tamisa (koji se najverovatnije u superligu) i mege nije prijavio za razvojnu ligu. to znaci da ce timovi iz nase prve lige imati skoro 7 meseci bez takmicarske utakmice. katastrofa.

Link to comment

7 meseci bez takmičenja :isuse:

 

šta rade, igraju fudbal na treninzima ? svaka im čast kako uspevaju da se motivišu u tom periodu i trenerima kako naprave bilo kakav plan.

Link to comment

7 meseci bez takmičenja :isuse:

 

šta rade, igraju fudbal na treninzima ? svaka im čast kako uspevaju da se motivišu u tom periodu i trenerima kako naprave bilo kakav plan.

 

oni koji nemaju para rade negde, sta bi drugo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...