Jump to content
IGNORED

KLS 2012/13 - Basket za sirotinju.


Moća

Recommended Posts

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Кристофер Лумумбо

    44

  • Moća

    31

  • Timmy

    14

  • Joe D

    12

Gurovic kaznjen sa ukupno 299.000 dinara.

Тренер КК ФМП, М. Гуровић, кажњава се новчаном казном у износу од 23.000 динара збогдосуђене ТГ - поновљени случај, сходно чл. 61 Д) 7.1 Пропозиција такмичења.- Тренер КК ФМП, М. Гуровић, кажњава се новчаном казном у износу од 46.000 динара збогдосуђене ТГ - трећи поновљени случај, сходно чл. 61 Д) 7.1 Пропозиција такмичења.- Тренер КК ФМП, М. Гуровић, кажњава се новчаном казном у износу од 115.000 динара због јавногнеспортског критиковања суђења судије на конференцији за медије, сходно чл. 61 Е Пропозицијатакмичења.- Тренер КК ФМП, М. Гуровић, кажњава се новчаном казном у износу од 115.000 динара збогнеспортског понашања након завршетка утакмице према судији, остајања у гледалишту накомискључења противно Правилима игре, сходно члановима чл. 61 Д) 3 и 8.2 Пропозиција такмичења.

Link to comment
"Suđenje je bilo tendenciozno i kriminalno od strane Aleksandra Glišića. Tokom svoje trenerske karijere nisam pričao o suđenju, ali ovaj čovek očigledno ima kompleks. Smatram da bi KSS trebalo da se pozabavi njime jer on nije zdrav u glavi. Želeo bih javno da saopštim i razlog zbog kojeg sam isključen. Rekao mi je, citiram - Ako si bio reprezentativac, misliš da ćemo da te cenimo? Očigledno se radi o kompleksu. Oštetio nas je više od deset puta, u to sam ubeđen. Uglavnom u drugom poluvremenu, verovatno jer mi je terao inat. To je moje mišljenje, a vi procenite sami da li grešim", rekao je Gurović posle meča, u izjavi za "Sport".
Kako bi mu samo Darko legao...
Link to comment

Uskoro ce kreten nestati iz javnog zivota i necemo citai vesti o njemu. Osim tu i tamo ponesto o tome sto se pijan potukao u nekoj u kafani ili izazvao neko drugo sranjce.

Link to comment
  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...