Jump to content
IGNORED

KLS 2012/13 - Basket za sirotinju.


Moća

Recommended Posts

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Кристофер Лумумбо

    44

  • Moća

    31

  • Timmy

    14

  • Joe D

    12

pa verovatno se nisu pojavili.
Jel (ti) se pojavio Gazda ili je mudro izbegao meeting? Zaista pitam, pošto nigde ne piše kojih pet četiri kluba su glasala.**Taj isti Bojić je dozvolio KK Ćović da ima 2 glasa (CZT Železnik & FMP Železnik). Edited by Blueberry
Link to comment

Nekima ce lokali doci u pitanje..Neki ce Bjelica motku da usere..Nece moci da se zivi od saopstenja i optuzbi a finale play off-a ce biti za izbegavanje definitivno.

Link to comment

pa fmp nije u ligi, oni valjda nisu glasali.sigurno je iszbegao meeting, bojicev sin igra u megi.inace, protiv sam odluke da se smeni bojic, covic je debil.

Edited by kojot
Link to comment
pa fmp nije u ligi, oni valjda nisu glasali.sigurno je iszbegao meeting, bojicev sin igra u megi.
Jesu i 'glasali' su.Za ovo drugo nisam znao i sada mi je jasnije.
Link to comment
Jesu i 'glasali' su.Za ovo drugo nisam znao i sada mi je jasnije.
pa to onda znaci da su sve kls ekipe imale pravo glasa?
Link to comment
Pa baš dobro onda što je otišao. Pravo je pitanje otkud Partizan da bude protiv.
pa partizan je prvi kukao na bojica, to traje jos od prosle godine... al posto je zvezda dala predlog za smenu, vele sto a ne udare kontru i tako ispadnu nevinasca...
pa fmp nije u ligi, oni valjda nisu glasali.sigurno je iszbegao meeting, bojicev sin igra u megi.inace, protiv sam odluke da se smeni bojic, covic je debil.
druze kojote, zvezda je dala predlog, nije ga ona sama izglasala... niciji glas ne vredi duplo ili troduplo...
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...