Jump to content
IGNORED

KLS 2012/13 - Basket za sirotinju.


Moća

Recommended Posts

mislis na chupija? da, on je dosao. ko je ovaj drugi? znam da je dosao neki klinac koji je sabijao u juniorskoj ligi.

Link to comment
  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Кристофер Лумумбо

    44

  • Moća

    31

  • Timmy

    14

  • Joe D

    12

Drugi je Sasa Stankovic Chuki legenda kralj car i sve ostalo... Tako mi rece tvoj zemljak.Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Edited by Moća
Link to comment
  • 1 month later...

Da napisem nesto o jucerasnjem mecu FMP-a i Metalca ako nekog mozda zanima. Ajde prvo ukratko o gostima - svaka cast Djukanovicima na svemu sto su ucinili za klub ali onoliko forsiranje Djukana ce biti samo kontraproduktovno za njega i za klub. Ima neverovatno slobodu u ekipi i uzima previse suteva. On moze da bude igrac tempa, sasvim legitiman rezervni plej na KLS nivou i ta uloga bi mu bila idealna. Bojan Bakic je razbio ponovo u napadu ali to ipak nije bilo dovoljno za pobedu jer sem njega i donekle Knezevica i Dujkovica niko nije odigrao dobro.Sto se tice FMP-a ogrmna rupa na poziciji pleja i samo dva visoka igraca u timu - Sturanovic i Siladji. Danas sam video Gurovica na mecu i kaze da Rebic, Ristic i Tejic nece biti registrovani za FMP zbog toga sto nije moguce da igraju na dvojnu registraciju. Pekovic je nesto bolestan a Dobric je povredio juce zglob. Kaze Gurke i da Vuk jos nije potpisao mada je bio juce na utakmici. U svakom slucaju smatra da mu treba jedan iskusniji plej sto je vise nego ocigledno. Pocetna petorka je bila Dzakovic, Guduric, Dobric, Cvorovic i Sturanovic gde je Dzakovic prensio loptu ali smo dosta napada zavrsavali preko Dobrica koji je od prvih 8 poena postigao 6 i za jos taj jedan kos je imao asistenciju. Guduric krenuo lose pa je posle dve izgubljene lopte zamenjen ali je u nastavku bio jedan od najboljih na terenu. Gurovic forsira brzu kosarku sa dosta tranzicije, dosta igramo i pik a lopta je najvise kod Gudurica i Dobrica. Brano Djukanovic u prvom poluvremenu ubacio dve trojke ali u drugom uopste nije igrao. Dzakovic dosta lose odigrao a najbolji igrac meca je bio Similjanic koji usao tek u 15 minutu meca i do kraj ubacio 17 poena uz 11 skokova ( 6 ofanzivnih ). Siladji je imao jednu seriju kad je imao jedno monstuozno kucanje preko Dujkovica, ubacio je pre toga dva bacanja i kasnije jos jednu trojku. Obzirom da smo imali malo visokih u rotaciji i nije mnogo igrao - samo 11 minuta. Cvorovic je vecinu meca igrao na 4 a bogami i na 5 biggrin.png. Petorka koja je prelomila mec je bila Vorkapic, Guduric, Dzakovic, Smiljanic i Cvorovic zbog koje je Metalac igrao dosta zonu jer je Dujkovic morao da cuva Cvorovica koji je nizi i brzi od njega. Tad su Smiljanic i Guduric ubacili par trojki a nakon promasaja za tri poena FMP je ima dosta ofanzivnih skokova. Sturanovic isto nije mnogo igrao iako je jedina prava petica ali bio je sasvim solidan, u prvoj cetvrtini je dao neke poene iz reketa uglavnom nakon pika ili ofanzivnog skoka i zanimljivo je da je on sutirao bacanja nakon tehnickih gresaka Djukanovica ( dobio je na 2 ovom mecu biggrin.png ) i pogodio je sva 4 bacanja. Vorkapica nisam ni spominjao jer i nije bilo preteranog razloga, sve sto je sutno iz igre je promasio iako su to uglavnom bili otvoreni sutevi za tri poena i sem toga njegova jedina uloga u napadu je bila da prenese loptu i da je doda saigracima. U odbrani nije bio los, trudi se i cesto je cuvao Bakica sto nije lak zadatak. Igrao je Nikola Pavlovic ali za 12 minuta u igri je bio neprimetan, nije gresio ali nije nista korisno uradio u napadu. I da dodam da je Cvorovic izdominirao u skoku sto se i vidi po statistici, cak 14 skokova ( 12 defanzivnih ).

Link to comment

"Очекује се да ће од уторка тренинзима бившег вишеструког шампиона СФРЈ, ОКК Београда, руководити искусни тренерски вук :ziga: Владе Ђуровић, који се већ налазио на клупи Клонфера, претпрошле сезоне."

Link to comment
  • 1 month later...

Je li gledao neko Vršac i Smederevo da napiše koju o utiscima? Mislim, okej, radi kls-video.com, ali ne mogu sad, jedva i jadranske prenose pohvatam kako valja. Vidim da Novak, Jaramaz i Zagorac imaju bruka statse i da sva trojica imaju više minuta na terenu nego the more experienced likes of Protić, Bakić, Kljajević, Pilčević... Dogodine u Megi? :kralj: + evilsmile.gif

Link to comment

ja hocu da gledam vrsac, smederevo i okk ali jednostavno nemam vremena. stalno downloadujem utakmice ali nista nisam odgledao.

Link to comment

Da, da, valja i OKK radi Bojića gledati! Komotno bi po brojkama sva četvorica dogodine mogli u Megu kad Miško proda reprezentativce i uspava Vardu... Skidam sad FMP - Vršac i Smederevo - OKK, pa ću valjda odgledati nekad, makar u prevozu. Smorčina. Mogli bi ovi sa RTS-a komotno da izvade malo glavu iz dupeta i naprave neki KLS Action, makar ga realizovali Denda i Strajnić.<_<

Edited by Oxymoron
Link to comment

Gledao sam Bojića, meni on toliko tanano deluje konstitucijski, da mi je nezamislivo da on može da bude neka legitimna četvorka u seniorskoj košarci. Može u kls-u verovatno i petica da bude, ali na nekom višem nivou bi morali da ga spuštaju na tri, ako je moguće.

Link to comment
  • 1 month later...

Listam nešto statistike i dođem do ovoga i kao WTF... Produžeci, trinaest faulova na 1 Šepi, indeks 50 gorepomenutog Bojića i Borisov pušten s lanca sa 21 šutom iz igre, kapiram da su se dizale neke kose na glavi tog dana u Šumicama.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...