Jump to content
IGNORED

KLS 2012/13 - Basket za sirotinju.


Moća

Recommended Posts

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Кристофер Лумумбо

    44

  • Moća

    31

  • Timmy

    14

  • Joe D

    12

Kakva god da nam je liga, za njihovu je uber zanimljiva. Cibona, Zadar i Cedevita imaju 14-0 protiv timova iz a1 lige, uz ogromnu koš razliku.

Link to comment

Realno. Kos nas postoje dve grupe klubova. U prvoj je Partizan. A u drugoj ostalih 7 timova gde svako moze svakako da dobije i pozicije 2 3 i 4 ce biti odlucene u poslednja 2 kola.

Link to comment

Jedan od najtemperamentnijih i najiskusnijih naših košarkaških trenera Milovan Stepandić ne veruje da je u Crvenoj zvezdi Telekom došlo do smene trenera zbog zdravstvenih problema Vlade Vukoičića. Iako je trenerski posao izuzetno stresan, a poznato je da je stres glavni okidač kardioloških problema, Stepandić kaže da on nikad nije imao sličnih tegoba.- Evo, ja sam trener još od osamdesetih, a jedem drugi kilogram jagnjetine!

Link to comment

:lolol:pa jel to hvala za dugogodisnju podrsku, jos od vremena mladena sekularca, danas prvog asa biznis lige?!

Link to comment

Znaci tacno isped hale kad izadjes vidi se ovaj grafit :lolol: . Sad je jasnije zasto to pise posto si ih izdao i presao da navijas za Megu evilsmile.gif . Inace opet sam uzivao gledajuci Gudurica, a i Rebic je odigrao odlicno iako ga nije isao sut za tri.

Link to comment
  • 1 month later...
Ivan Bogunovic @Bogun13Partizan se pojavio na Predsednistvu prvi put posle onih kazni posle derbija i jedini bio protiv smene Bojica (4:1). Radnicki KG uzdrzan.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...