Jump to content
IGNORED

Musko-zensko prijateljstvo - mozno ili nevazmozno?


Milogled Bluff

Dodjimo zajedno do istine  

78 members have voted

  1. 1. Da li je moguce prijateljstvo izmedju muskarca i zene?

    • Da
    • Ne
    • Ne znam
    • Ne razumem
    • Sta tacno podrazumevas pod muskarcem?
    • Sta tacno podrazumevas pod zenom?
    • Sta tacno podrazumevas pod prijateljstvom?
    • Sta tacno podrazumevas pod mogucem?
    • Odjebi, dokoni imbecilu
    • Vise jedan


Recommended Posts

  • Replies 898
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    67

  • Turnbull

    49

  • Amelija

    42

  • Aineko

    33

Top Posters In This Topic

Ja se izvinjavam, ali tvrdnje da muskarac ne mora da bude visi od zene, da ne mora da zaradjuje vise, itd. itb, su za moj ukus isuvise banalne. A pritom nisu ni zabavne.
to je sifra gde mi je bila pamet kad mi je prisao celavi baki koji poseduje pola vozdovca.
Link to comment
sto ne znaci da mora da zaradjuje vise od mene ili da ne znam ni ja sta, ali brate mili, mora da ima nekakvu ambiciju da napravi nesto od svog zivota, a ne da zivotari.ne vidim kakav progres mozes napraviti kao osoba u vezi sa tako nekim...
Ne mislim ništa loše, ali šta tačno znači bold? Kombinacija kuća-pos'o, pa i slabije plaćen od tvog, pretpostavljam ne bi dolazila u obzir? Ne shvati me pogrešno, ali od ambicioznosti što sam ovde video ostaje ili savijanje kičme ili gaženje preko leševa - a meni je i jedno i drugo apsolutno neprihvatljivo (dok ne zafali za osnovne potrebe, je li). Pritom nisam lenština - posao, koliko god da ga ima, obavaljam savesno, uredno i na vreme.I šta tačno podrazumeva progres u vezi? Ovo me u stvari više zanima.
Link to comment
I šta tačno podrazumeva progres u vezi? Ovo me u stvari više zanima.
pa valjda da si bolji i produktivniji čovek zbog tog odnosa nego što bi bio bez njega, ja sam je bar tako razumela.edit. a šta je problem sa savijanjem kičme? Edited by PointTaken
Link to comment

Kakve veze ima partnerova ambicija sa time da li ćeš postati (još) bolja osoba i šta podrazumevaš pod "produktivnijim" čovekom - u vezi?PS: Zvučim kao bergasa, izvinjavam se.

Edited by zorglub
Link to comment

Pa znas onu staru: s kim si takav si. Naravno da ne mislim ni na kakve ekstreme niti na materijalno napredovanje, ali je cinjenica da pored kvalitetnog partnera i sam ces se truditi da budes kvalitetan (uglavnom). Ako mi je partner npr. trom, nezainteresovan, lenj, itd. tesko da cu ja pored njega procvetati, naravno tesko da bih ostala sa nekim takvim, ali dobro.S moje tacke gledista, sa ljudima se i druzis zato sto ti prijaju, sa partnerom si jer ti prija, cesto cujemo od ljudi kako ih neka bliska osoba inspirise, motivise, itd. Naravno ima i onih drugih ne tako pozitivnih ali valjda se trudimo da takve izbegnemo

Link to comment

Ali ako ne mislite na materijalno napredovanje, na kakvo onda mislite - s obzirom na to da će se napredak ostvariti zbog partenerovih ambicija, i to poslovnih?! Ovu tromost, nezainteresovanost i lenjost kao činioce veze ni sam ne bih tolerisao, ali kakav učinak na vezu te osobine mogu imati stavljene samo u poslovne okvire?

Link to comment
Kakve veze ima partnerova ambicija sa time da li ćeš postati (još) bolja osoba i šta podrazumevaš pod "produktivnijim" čovekom - u vezi?
čovek koji radi i koji se trudi, koji veruje u ono što radi, imaće razumevanja i biti podrška za ono što ja želim da uradim u profesiji. čovek koji ne radi ništa, koji je letargičan, dokoličar ili lenj će me sputavati ili, u ekstremu, omalovažavati moje napore.edit. ma kakvo materijalno napredovanje, nije svaka ambicija vezana za novac. novac je (trebalo bi da bude) prirodna posledica.i još nešto - ne može se biti malo trom i lenj i nezainteresovan, ko što se ne može biti malo trudan. ljudi su takvi kakvi jesu, u poslu, u odnosima u svemu... Edited by PointTaken
Link to comment
čovek koji radi i koji se trudi, koji veruje u ono što radi, imaće razumevanja i biti podrška za ono što ja želim da uradim u profesiji. čovek koji ne radi ništa, koji je letargičan, dokoličar ili lenj će me sputavati ili, u ekstremu, omalovažavati moje napore.edit. ma kakvo materijalno napredovanje, nije svaka ambicija vezana za novac. novac je (trebalo bi da bude) prirodna posledica.
Pobogu, pa boldovano je valjda nešto najnormalnije, ja sam samo ustao u zaštitu nas koji smo sasvim ok s 8-8-8 kamata_kredit_lizing principom.Samo dok me pogrešno ne razumete - kako bi novac trebalo da bude prirodna posledica ambicija nevezanih za novac? Meni je novac, odnosno moj posao i način na koji ga obavljam, potpuno (skroz na skroz) odvojen od mojih ostalih životnih veza - bračnih, roditeljskih, prijateljskih.
Link to comment
...sto ne znaci da mora da zaradjuje vise od mene ili da ne znam ni ja sta, ali brate mili, mora da ima nekakvu ambiciju da napravi nesto od svog zivota, a ne da zivotari....
ovo sam toliko puta video u životu da se stvarno pitam da li uopšte postoji žena koja razmišlja drugačije. sa druge strane ne mogu da se setim da sam od nekog muškarca čuo nešto slično.pitanje: da li bi postoji žena koja čita i piše na forumu i koja bi izdržavala stay at home muža?da se izbegnu nesporazumi, kilianin post sam izabrao slučajno od nekoliko sličnih i ne kritikujem tuđe izbore. svako ima pravo da postavlja svoje kriterijume samo ne mogu da se ne setim svih onih kukanja po štampi i ponekad forumu o muškarcima koji beže od snažnih žena. beže ili nemaju šanse, pitanje je sad. Edited by eoten
Link to comment
Pobogu, pa boldovano je valjda nešto najnormalnije, ja sam samo ustao u zaštitu nas koji smo sasvim ok s 8-8-8 kamata_kredit_lizing principom.
ni ja ne pričam o filmskim zvezdama, džet setu i biznismenima.primer dvoje ljudi:ona je čistačica, on je radnik u obezbeđenju objekta.dvoje dece. ona radi ako treba i 2-3 posla, pokušava da nauči što više o računarima kako bi uznapredovala do bar neke pozicije magacionera, hendluje kredite i trista čuda. on kad dođe vreme za kupovinu ogreva, ili škloskog pribora ili bilo čega samo kaže - ali ja nemam. ne pokušava da nađe dodatni posao, ne pokušava da nauči da radi nešto što bi mu obezbedilo dodatni posao, ne pokušava ništa sem da tone u letargiju. ona je jedna od najboljih u tome što radi - temeljna i užasno efikasna.o tome govorim o takvim razlikama.
Samo dok me pogrešno ne razumete - kako bi novac trebalo da bude prirodna posledica ambicija nevezanih za novac? Meni je novac, odnosno moj posao i način na koji ga obavljam, potpuno (skroz na skroz) odvojen od mojih ostalih životnih veza - bračnih, roditeljskih, prijateljskih.
relativno obrazovan čovek koji solidno radi svoj posao najčešće (u iole normalnoj zemlji) ima dovoljno za pristojan život. njega kroz obrazovanje ili karijeru nisu morali voditi nužno principi novca/zarade (idem da biram faks koji se dobro plaća, itd), nego interesovanja i sklonosti, ali je morao sigurno uložiti značajan trud da bi u ozbiljnom poslu bio dobar. a kad je jednom dobar u onom što radi, to povlači novac (dobru zaradu) kao prirodnu posledicu. Edited by PointTaken
Link to comment
pitanje: da li bi postoji žena koja čita i piše na forumu i koja bi izdržavala stay at home muža?
govorim u svoje ime:samo ako je bolestan ili privremeno nezaposlen (u smislu izgubio posao i ne može da nađe novi). kao trajno stanje (celog života ne radi ništa i ne namerava da radi ništa) - ne, nikada. Edited by PointTaken
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...