Jump to content
IGNORED

Musko-zensko prijateljstvo - mozno ili nevazmozno?


Milogled Bluff

Dodjimo zajedno do istine  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 898
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    67

  • Turnbull

    49

  • Amelija

    42

  • Aineko

    33

Top Posters In This Topic

identitet

Pise li neko recke za ove koji gaze prijateljice, koji ne bi nikad ni u ludilu i koji navijaju?
Za ovih pedeset strana mogli su se i sprijateljiti i kresnuti.
_ ( navijač) Edited by burazer
Link to comment

aj kad je o musko zenskom...sad bas razglabam sa ortakinjom koja je u fazonu da decaci ne smeju biti nizi od devojcica.meni se skoro desila situacija gde sam bila na stiklama, 1,9m... startovao me lik, inace moje visine... [doduse sa "ja volim velike zene", sto je otislo u raspravu da nisam velika, no visoka... nebitno, tastina]...i sad, ne znam, mozda bi mi bilo glupo da ja nisam u stiklama, a da mi je lik do brade, al mi nije jasan taj trip gde je to neki "jel imas ti oci, momce" fazon [sto je skroz ok fazon kad nema nista da ponudi].te, moje pitanje glasi: jel vama glupo da devojka bude visa od decka?

Link to comment

Al ovi mladi rastu.Inače, kad razmišljam o vremenu sticanja prijatelja i prijateljica (jer kasnije se taj proces odvija u suprotnom toku), moram priznati da sam vršio neku podsvesnu selekciju zlu ne trebalo

Link to comment
Al ovi mladi rastu.
Apsolutno. Kao mlad, pre stotinu godina, bio sam svud obično prvi ili drugi po visini (u svakom odeljenju svake škole, i posle u svom vodu u mornarici). Sad kad se uporedim sa klincovima, prosek je tu negde blizu mene.Za par vekova prosek će biti tu negde oko 3 m.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...