Jump to content
IGNORED

Musko-zensko prijateljstvo - mozno ili nevazmozno?


Milogled Bluff

Dodjimo zajedno do istine  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 898
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    67

  • Turnbull

    49

  • Amelija

    42

  • Aineko

    33

Top Posters In This Topic

budimo realni :s_d:visoke djevojke, koje uglavnom smatraju pozeljnim, moraju biti obdarene izgledom supermodela inace gube na ljubavnom planu. muskarci ipak vise vole izlaziti sa onima koje su bar 2cm nize od njih, a sto se tice sexa, visoke mogu zaboraviti atletske poze, jer muskarci gimnastiku cuvaju za one u malim bocicama.
bar π cm ako cemo realnije Edited by prima
Link to comment
aj kad je o musko zenskom...sad bas razglabam sa ortakinjom koja je u fazonu da decaci ne smeju biti nizi od devojcica.meni se skoro desila situacija gde sam bila na stiklama, 1,9m... startovao me lik, inace moje visine... [doduse sa "ja volim velike zene", sto je otislo u raspravu da nisam velika, no visoka... nebitno, tastina]...i sad, ne znam, mozda bi mi bilo glupo da ja nisam u stiklama, a da mi je lik do brade, al mi nije jasan taj trip gde je to neki "jel imas ti oci, momce" fazon [sto je skroz ok fazon kad nema nista da ponudi].te, moje pitanje glasi: jel vama glupo da devojka bude visa od decka?
posto ocigledno ja na ovim musko-zenskim temama umem da pisem samo u stilu blic zene ili 'ziva nisam' onda necu da ispricam pricu iz licnog iskustva koja pokazuje da je to jedna obicna socijalno nametnuta glupost. <_<kratak odgovor - nije mi glupo. od mojih veza tacno 50% su bili nizi od mene (to bez stikli. sa stiklama je samo jedan uspeo da ostane visi).
Link to comment

...i da zaradjuje vise. Secam se kad je jedan 'ugledni' bloger sa b92 u zaru komentarske rasprave 'uskliknuo': "pa kojoj zeni je uspeh da se uda za siromasnijeg od sebe!?"

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...