Jump to content
IGNORED

Musko-zensko prijateljstvo - mozno ili nevazmozno?


Milogled Bluff

Dodjimo zajedno do istine  

78 members have voted

  1. 1. Da li je moguce prijateljstvo izmedju muskarca i zene?

    • Da
    • Ne
    • Ne znam
    • Ne razumem
    • Sta tacno podrazumevas pod muskarcem?
    • Sta tacno podrazumevas pod zenom?
    • Sta tacno podrazumevas pod prijateljstvom?
    • Sta tacno podrazumevas pod mogucem?
    • Odjebi, dokoni imbecilu
    • Vise jedan


Recommended Posts

@mau & mancMa kakvi, ta tema je cist pristavi-kaficu i da-okrenemo-solju razgovor. :-Ne smeta mi poredjenje teme s burekom, ali ovo aludiranje na 'zenske' razgovore mi je uvredljivo jer vuce na to da su samo zenski uz-kaficu razgovori povrsni i irelevantni. Muski mozak je valjda nesposoban za takve razgovore pa i nemamo analogan izraz (znam da indy i garoviks ne misle tako ali valjda po inerciji koriste tu terminologiju koja meni bas ide na zivce zbog mizogene zaledjine).
Za indija ne znam, ali garovks nema šanse da bi nešto mizogeno pomislio a kamoli rekao :D
Link to comment
  • Replies 898
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    67

  • Turnbull

    49

  • Amelija

    42

  • Aineko

    33

Top Posters In This Topic

ja provukla svoje parametre kroz ono pravilo da frajer mora biti visociji, stariji i da bolje zaradjuje. u tom slucaju ja sam ga ugasila. :D
ako ti je frka uvek mozes da ugradis penis.
Link to comment
E to mi nije bilo jasno, kad sam studirala jedna profesorka je bila udata za čoveka koji je radio nešto fizikalnije tamo, inače zgodan čovek koliko mogu da se setim. Pa ako mi nije jedno pet njih reklo, kad se pomene nešto ta žena, e jel znaš da je ona udata za M... Ali iskreno mi to nije bilo jasno uopšte.
na malom uzorku statistika je 50% razvoda takvih parova. s
Link to comment
Za indija ne znam, ali garovks nema šanse da bi nešto mizogeno pomislio a kamoli rekao :D
ne znam, ne poznajem garoviksa, ovo mi je bila prva prilika da formiram misljenje o njemu. Sad, ako je prvih 5 min teorija tacna... :D
Link to comment
Na koliko malom uzorku, dva? :lol:
According to the study, a woman's employment status has no effect on the likelihood that her husband will opt to leave the marriage....For a man, not being employed not only increases the chances that his wife will initiate divorce, but also that he will be the one who opts to leave....The research used data on over 3,600 couples taken from the US National Survey of Families and Households
e sad, najvažnije ne piše i nema linka na istraživanje, koliko je povećanje šansi u procentima.izvor: http://www.telegraph.co.uk/finance/jobs/8588749/Unemployment-increases-risk-of-divorce-for-men.html
Link to comment
E to mi nije bilo jasno, kad sam studirala jedna profesorka je bila udata za čoveka koji je radio nešto fizikalnije tamo, inače zgodan čovek koliko mogu da se setim. Pa ako mi nije jedno pet njih reklo, kad se pomene nešto ta žena, e jel znaš da je ona udata za M... Ali iskreno mi to nije bilo jasno uopšte.
e, isto, dok sam radila u jednom vojnom preduzecetu, bila jedna milijana, lepa zemska ko boginja, a sada vec pokojni joj muz tada bio nizak, pogrbljen, mrsav, neugledan, ma ruzan, brate mili, tudjom rukom da ga ne taknes. i svi se redom cudili sta ona tako savrsena s njim uopste radi.ja jednoj sto se tako glasno zapitala rekla: pa mozda ima veliku kitu, aman zaman, ljudi pobogu, ostavite vise zenu na miru.posle je taj nesretnik umro a milijana osta prelepa udovica.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...