Jump to content
IGNORED

Musko-zensko prijateljstvo - mozno ili nevazmozno?


Milogled Bluff

Dodjimo zajedno do istine  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

:D :D :D ovo sa ziva nisam je gore (i SD meets D se sprovodi u ziva nisam stilu)al ne kapiram ritam desavanja. taman neko ostavi vredan post (marathonman) i onda se to zaspe gomilom... huh, gomilom.
amigdala i @ToniAdams brži...izvini što sam se umešao u 'kaficu', (emovere). Edited by burazer
Link to comment
  • Replies 898
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    67

  • Turnbull

    49

  • Amelija

    42

  • Aineko

    33

Top Posters In This Topic

Sta je socko?
Po forumaskim kriterijumima ovo:Lana-Del-Rey-Born-to-Die-e1354205730359.jpg... ili ja nisam dobro ukacio pojam. Dig govori o nekim bozemeprosti grobovima.btw. trebalo bi splitovati ovo trolovanje na "stidim se priznati", steta je da ovaj srednjoskolski topik bude zatrpan bezvezarijama.
Link to comment

Kako sam ispratio, postoji ozbiljna polemika oko kopirajta na taj isforsiran izraz. Meni to nekako bezveze. Kao da forum sam po sebi ne generalizuje diskusiju dovoljno, jos nam trebaju dodatne generalizacije i kategorizacije.

Link to comment
Po forumaskim kriterijumima ovo:Lana-Del-Rey-Born-to-Die-e1354205730359.jpg... ili ja nisam dobro ukacio pojam. Dig govori o nekim bozemeprosti grobovima.btw. trebalo bi splitovati ovo trolovanje na "stidim se priznati", steta je da ovaj srednjoskolski topik bude zatrpan bezvezarijama.
Emocionalna pismenost. postoji predlog, u srednje skole, obavezno.btw. socko, do tada.
Link to comment

Sta mislis, Burazer, postoji li musko/zensko prijateljstvo?Ili, kao logican nastavak pitanja - prijateljstvo izmedju dve zene ili prijateljstvo izmedju dva muskarca? Praaaaavo prijateljstvo?Postoji li prijateljstvo kao takvo?

Link to comment
Po forumaskim kriterijumima ovo:Lana-Del-Rey-Born-to-Die-e1354205730359.jpg... ili ja nisam dobro ukacio pojam. Dig govori o nekim bozemeprosti grobovima.btw. trebalo bi splitovati ovo trolovanje na "stidim se priznati", steta je da ovaj srednjoskolski topik bude zatrpan bezvezarijama.
sto bi se stideo, lepota je u oku posmatraca :fantom:
Link to comment

Ja se u svoje ime izvinjavam svim pratiocima topika na ovom trolovanju.Nego,

Uz neophodno ograđivanje da se to dešava zato što sam ja šonjatm i uškopljenik, koristim priliku da na osnovu ličnog iskustva konstatujem kako je M-Ž prijateljstvo moguće i bez grešnih misli.Sledi čaršav, neka ne otvaraju pragmatični&racionalni:

Priča počinje sredinom devedesetih, kada smo Prijateljica i ja počeli intenzivno da provodimo vreme zajedno. Šest godina starija od mene, koleginica iz susedne ordinacije je bila i ostala jedna od najlepših žena koje sam ikada video. Dodajte na to vedar zajebantski duh, sklonost ka istim pojavnim oblicima tzv. masovne kulture, te (za današnje prilike) zaista retko visok nivo ženstvenosti&gracioznosti. Naglašavam da sam u to vreme bio već 3-4 godine u najozbiljnijoj mogućoj ljubavnoj vezi sa svojom sadašnjom suprugom. :blush:Iz dana u dan, Prijateljica i ja smo išli zajedno na pauze, klopali stojeći po socko pekarama, kafenisali u ordinaciji, pušili u hodniku, svakodnevno svraćali na piće posle smene. To je bilo doba kada su se razmenjivale VHS kasete s filmovima, preporučivale knjige, razmenjivali strani časopisi... Vremenom je i moja lepša polovina shvatila zašto prvo telefonom zovem Prijateljicu da joj javim kad je nešto zanimljivo na TV-u, a nju tek kasnije da dođe iz druge sobe. :isuse:Elem, na strukovne zabave smo godinama išli tako što dođem po nju (kao na matursko veče), a kako je uveliko bila udata - njen muž i moja gospoja su vremenom navikli da nismo normalni... Kako su u našoj branši seminari i drugi pojavni oblici budžetski plaćene zajebancije vrlo česti - bili smo cimeri nebrojeno puta. Niti sam ikada primetio nekakav mali znaktm, niti mi je naišao poriv da je zaskočim.Znam, konstatovaćete da sam 100% ružan kao poresko rešenje i da sam joj zato samo drug. Jebo ga ja, dešavalo se da dobro nacvrcani sedimo na krevetu pod istim ćebetom i gledamo TV u hotelskoj sobi, a nekoliko puta smo spavali i u istom krevetu. Nisam mogao i ne mogu!Ne mogu da jebem nekog ko je prvi bio tu da me nauči zanatu kad sam kao telac došao sa faksa. Nekog ko je (i pored sopstveno troje dece) tokom obe trudnoće i porođaja moje žene bio non-stop uz nju. Osobu koja mi je našla posao kad sam napustio prethodni.Ne mogu i neću da gnječim sise ženi koja je rame uz rame sa mnom u belom mantilu išla na čelu povorke tokom građanskih protesta devedesetih, pa smo oboje bili zbog toga suspendovani i ribani od direktora.Mrska mi je i pomisao da zađem među noge Prijateljici koja voli svog muža, čija deca dolaze mojoj na rođendane. Puno mi je srce nje, ali - NE!Lepa je, kao Grejs Keli, iako naredne godine puni pedeset. :zligli:Edit: Zajebavajte koliko god hoćete, u septembru se navršilo ravno 20 godina od kako sam u sa mojom ženom. Postoje različite vrste ljubavi, barem ih ja imam za njih dve. Prijateljstvo je nešto sasvim drugo.

:Hail: Edited by CowBoy
Link to comment
:D :D :D ovo sa ziva nisam je gore (i SD meets D se sprovodi u ziva nisam stilu)al ne kapiram ritam desavanja. taman neko ostavi vredan post (marathonman) i onda se to zaspe gomilom... huh, gomilom.
Kako ne kapiraš - ovi ispod 4 banke bi jebali sve što ima EKG krivulju i zato pišu samo "Taj rad/+1" uanlajnere, a mi odrtaveli lamentiramo i opraštamotm bližnjima... :fantom:
Link to comment
sto bi se stideo, lepota je u oku posmatraca :fantom:
lepota je u odnosu dva bića i još dva*. estetski fenomen.
Sta mislis, Burazer, postoji li musko/zensko prijateljstvo?Ili, kao logican nastavak pitanja - prijateljstvo izmedju dve zene ili prijateljstvo izmedju dva muskarca? Praaaaavo prijateljstvo?Postoji li prijateljstvo kao takvo?
@CowBoysve vreme razmišljam o boldovanom! to je suštinski pojam i jako bitna postavka. odgovoriću na pitanje. Edited by burazer
Link to comment
Kako ne kapiraš - ovi ispod 4 banke bi jebali sve što ima EKG krivulju i zato pišu samo "Taj rad/+1" uanlajnere, a mi odrtaveli lamentiramo i opraštamotm bližnjima... :fantom:
ne kapiram. moja vera u ljudski rod je beskonačna.edit. plus ne verujem da se neko menja u 40. tako drastično. ko je super uvek je super. ko nije, jebiga, nek se teši... :D@dig - ili je stršljen na kreku petljao oko obe ili nije ni oko jedne, pošto su potpuno istog dijametra, da ne kažem pogrešno simetrične. Edited by PointTaken
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...