Jump to content
IGNORED

Musko-zensko prijateljstvo - mozno ili nevazmozno?


Milogled Bluff

Dodjimo zajedno do istine  

78 members have voted

  1. 1. Da li je moguce prijateljstvo izmedju muskarca i zene?

    • Da
    • Ne
    • Ne znam
    • Ne razumem
    • Sta tacno podrazumevas pod muskarcem?
    • Sta tacno podrazumevas pod zenom?
    • Sta tacno podrazumevas pod prijateljstvom?
    • Sta tacno podrazumevas pod mogucem?
    • Odjebi, dokoni imbecilu
    • Vise jedan


Recommended Posts

i još nešto - ne može se biti malo trom i lenj i nezainteresovan, ko što se ne može biti malo trudan. ljudi su takvi kakvi jesu, u poslu, u odnosima u svemu...
Ja se ne sjećam jesam li na ovom forumu pročitao nešto gluplje.
Link to comment
  • Replies 898
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    67

  • Turnbull

    49

  • Amelija

    42

  • Aineko

    33

Top Posters In This Topic

elaboriraj ili odjebi.edit. najbolje oboje :)
Pa ne znam kud bih prije, dal od ovih pojedinačnih, pojmovno i iskustveno kvantifikabilnih atributa, dal od surove univerzalne determinističke premise s dubljom pameću posvađane. Pošto sam pomalo lijen, još više nezainteresiran, reći ću toliko da je istini bliža tvrdnja da ljudi nisu onakvi kakvi jesu.
Link to comment
Pa ne znam kud bih prije, dal od ovih pojedinačnih, pojmovno i iskustveno kvantifikabilnih atributa, dal od surove univerzalne determinističke premise s dubljom pameću posvađane. Pošto sam pomalo lijen, još više nezainteresiran, reći ću toliko da je istini bliža tvrdnja da ljudi nisu onakvi kakvi jesu.
:)neka bude i tako, ja samo kažem da nisu onakvi kakvi jesu, ili jesu onakvi kakvi jesu svuda (u svim segmentima života) na isti način.
Link to comment
postoji
+1ako dobro kuva ;)
kvalitet seksa se podrazumeva ili je nebitan malo bitan?ok, postoji bar jedna, pored amelije koja se izjasnila već mnogo puta. bilo bi interesantno čuti estel ili kilijanu.mom iskustvu su bliži rezultati ove ankete sa jednog dating sajta:
While most men, 92 percent, said they would date an unemployed woman, only 52 percent of women would get involved with a jobless man.
samo ovih 52 prepraviti na 5,2%
Link to comment

Moje laicko misljenje je da zene tako razmisljaju jer im, ako nista drugo, treba podrska i neko da se brine o njoj kada je trudna, tj. posle porodjaja, i tu prevashodno mislim na materijalno zbrinjavanje. Ne zato sto je nesposobna ili lenja nego sto jednostavno fizicki ne moze drugacije (da znam da milioni zena zive u drugacijim uslovima, i da su nase prababe ovo i ono). Ako je muskarac stayhome ko ce se brinuti o dobrobiti porodice dok je ona u nemogucnosti da radi. Ovo je naravno vrlo uprosceno i generalno objasnjenje. Takodje, ne smemo zaboraviti da je do skoro bilo, a bogami kod mnogih jos uvek zivo razmisljanje da zena treba dobro da se uda i da ne radi. Paradoks modernog doba je stanovit broj devojaka i zena koje nemaju nikakvu ambiciju da rade i zaradjuju i ocekuju od muskarca da ih izdrzava, ja znam nekoliko takvih, a i od muskih prijatelja se naslusah tih prica. Neke koje i rade smatraju da je to previse od njih i da to nije njihov "posao." To sto ja smatram da je super sto mogu da radim i da napredujem je samo moja stvar.Ja licno ne bih mogla da budem sa stayhome muskarcem ali zaista ne vidim nista lose u tome, dokle god su ljudi zadovoljni svojim izborom. Niti ocekujem da muskarac zaradjuje vise, ima zvucniji posao, itd.I, kako dodjosmo od musko-zenskog prijateljstva do toga kako zene biraju muskarce?

Link to comment

@ eoten :lol:ne verujem sta pitaš (iz više razloga, tj 2)prvi je - izgleda kao izvodiš neko pravilo, korelaciju između te dve stvaridrugi je - (pošto tu korelaciju ne vidim, ne posotji te mi se tvoje pitanje svodi na lični nivo) - rećiću ti pošto ti kažeš koliko je tebi bitno (šala, al taj rad)

Link to comment
vaspitanje, vaspitanje i vaspitanješto se tiče trudnoće, postoji porodiljsko i roditeljsko i pare za to
Naravno, ali valja se prisetiti da se u Srbiji i dalje cudno gleda na pojavu oca koji uzima roditeljsko odsustvo, zene koje ne menjaju prezime, muskarce koji su izdrzavani, ljude koji usvajaju decu, i tako dalje, i da je to nazalost rezon dobrog dela stanovnistva. Osim ovde na forumu ja mogu da nabrojim na prste ljude iz svog okruzenja koji ne razmisljaju tako.@ Shan Jan, ja bas htedoh kukati kako su muski upropastili ovu temu :P
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...