Jump to content
IGNORED

Musko-zensko prijateljstvo - mozno ili nevazmozno?


Milogled Bluff

Dodjimo zajedno do istine  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 898
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    67

  • Turnbull

    49

  • Amelija

    42

  • Aineko

    33

Top Posters In This Topic

Jbt, el ima neka žena na forumu niža od 1,85...
ja sam samo 178 cm. takoreći patujak.ovo oko obrazovanja i šta može i šta ne može (naravno, ako zanemarimo malograđanske budalaštine o uspehu u životu) - ne mislim da je trud koji neko ulaže i stil života kojim živi nebitna stvar. vredan čovek i lenj čovek teško će se složiti jer cene različite stvari. onaj koji ne uči ništa teško će razumeti onoga ko uči nešto novo stalno. svakodnevni život nosi gomile dosadnih obaveza koje moraju da se urade. sposoban, efikasan i odgovoran sa nesposobnim i neodgovornim teško će se složiti. i tako dalje...
Link to comment

ja se izvinjavam, ali trenutno uopste nisam u fazonu da se muvakam sa nekim ko ne radi nista u zivotu.sto ne znaci da mora da zaradjuje vise od mene ili da ne znam ni ja sta, ali brate mili, mora da ima nekakvu ambiciju da napravi nesto od svog zivota, a ne da zivotari.ne vidim kakav progres mozes napraviti kao osoba u vezi sa tako nekim...

Link to comment

e ali jedno je neko ko ništa ne radi, a drugo je neko ko ne obavlja <vredno i savesno> 1 posao "na nivou"mislim, i automehaničar/hausmajstor/seljak-prodavac paprika/vozač autobusa može biti sposoban efikasan i odgovoran, i doktor nauka može biti lezilebović, te ne vidim vezu@indy: kafica je gotova :fantom:, pridruži se ako želiš

Link to comment

Ja se izvinjavam, ali tvrdnje da muskarac ne mora da bude visi od zene, da ne mora da zaradjuje vise, itd. itb, su za moj ukus isuvise banalne. A pritom nisu ni zabavne.

Link to comment
tvrdnje da muskarac ne mora da bude visi od zene, da ne mora da zaradjuje vise, itd. itb, su za moj ukus isuvise banalne.
pa dobro, tvrdnje da mora da bude viši, stariji, obrazovaniji i da zarađuje više su za mene totalno <patrijarhalno> idiotskeznači ne slažemo se nikako i to je tone vidim razlog za vređanje, ljutnje i fajtanje
Link to comment

Ti čak ne kapiraš da se mi potpuno slažemo, ali da mi je vaše deklamovanje tih trivijalnosti jednostavno dosadno.Lepo reče onaj, praktična žena.Over & the fuck out.

Link to comment

pa da, tema je bila zamisljena kao vrlo duboka, ali je mi svodimo na prakticnu zenu lol. majkumu, ako je rasprava dosadna valjda je ne citas. ovo kao da ja sad odem na fudbal i pitam ih "i, je l' ste otvorili po pivo?" :D(a te banalnosti i trivijalnosti su toliko banalne i trivijalne da ih cujes svako malo i to od ljudi od kojih to ne bi ocekivao. kamo srece da su takvi stavovi marginalni)

Link to comment
ja volim duhovite, opustene ljude, a prezirem laz.
ako ti ne vidis razliku izmedju te izjave i price o opsteprisutnim stavovima koji impliciraju da zena, na ovaj ili onaj nacin, treba da bude podredjena muskarcu, onda nista - da stavimo kaficu (ili si za pivo?)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...