Jump to content
IGNORED

Bitcoin virtuelni kripto novac


pyc

Recommended Posts

ti sto rade za crkavicu su imali sasvim istu sansu kao i oni koji su se oparili da, da bace koju desetinu evra 2010 u btc i sada da imaju milionce...

:isuse:

Link to comment

gresis vasilije, kao sto ti i sam nick kaze. suvise si utripovao dobrotu sistema, da je sistem dobar bar upola od onoga kako zamisljas, ziveli bi kao norvezani. lepse jr biti zatvorrnih ociju a pravo da ti kazem, nije da me ne interesuje struktura tvojih prihoda i troskovi, al znam da je neumesno da to pitam... mozda se tu krije deo razloga zasto si toliki aparatcik?

Link to comment

gresis vasilije, kao sto ti i sam nick kaze. suvise si utripovao dobrotu sistema, da je sistem dobar bar upola od onoga kako zamisljas, ziveli bi kao norvezani. lepse jr biti zatvorrnih ociju a pravo da ti kazem, nije da me ne interesuje struktura tvojih prihoda i troskovi, al znam da je neumesno da to pitam... mozda se tu krije deo razloga zasto si toliki aparatcik?

Plata 72.000 dinara, radim u Poreskoj upravi.

Link to comment

većina nas ovde je zaposlena u poreskoj upravi, a na forumu mamimo naivce da nam priznaju kako izbegavaju porez

 

onda ih hapsimo i radimo im svašta u zatvoru

 

edit idi u q vasilije  :lolol:

Edited by Braća Strugacki
Link to comment

Odlčna fotka. Imamo ovde jedan topic Novak - četnik sa reketom na kojoj se zezamo sa Noletom, zvirni, može ti biti zanimljivo.

 

ja bih ipak da se vratimo na tvrdnju Pyc-a da je svako imao jednaku šansu da se obogati na bitkoinu.

 

dakle da je milijardu siromaha kupilo bitkoine, svi oni bi se obogatili?

Edited by Грешни Василије
Link to comment

ja bih ipak da se vratimo na tvrdnju Pyc-a da je svako imao jednaku šansu da se obogati na bitkoinu.

 

dakle da je milijardu siromaha kupilo bitkoine, svi oni bi se obogatili?

 

pa to je tačno. 

 

svako je mogao da ih kopa sa CPU-om ili grafičkom od oko 50 eura.

Link to comment

pa to je tačno. 

svako je mogao da ih kopa sa CPU-om ili grafičkom od oko 50 eura.

dakle, da je milijardu ljudi kopalo bitkoine, on bi imao jednak rast vrednosti?

Link to comment

dakle, da je milijardu ljudi kopalo bitkoine, on bi imao jednak rast vrednosti?

 

 

konfuzan si. hajde se sredi i koncentriši se. 

 

svako je mogao da ih kopa - ali nije. 

 

rast vrednosti je sasvim druga priča. 

Edited by Mr.Pink
Link to comment

Imao si u devetnaestom vijeku ruske knezove koji bi se pokajali zbog necega, rasprodali imanje, pare podijelili sirotinji i citav zivot proveli kao jurodivi.

 

i nista se nije promijenilo.

 

ima u dobrom vilu hantingu scena kada met dejmon objasnjava nekom vjerniku u adama smita da je to u stvari sranje i da je njegova vjera u liberalni kapitalizam u stvari cist konformizam neznalice koji ce u slijedecem semestru sa istim zarom vjerovati u kejnza ili koga li vec.

 

vjernik mu odgovara: ali ja cu imati diplomu.

 

otprilike to je argumenat monte karla. sva prica o ideologiji, jednakoj sansi, novcu kao zlu, porezima kao prinudi itd... je u boljem slucaju vjera neznalice a u gorem pokvarenost varalice. a iza svega stoji cist materijalizam.

Link to comment

konfuzan si. hajde se sredi i koncentriši se. 

 

svako je mogao da ih kopa - ali nije. 

 

rast vrednosti je sasvim druga priča. 

 

nije mogao svako da ih kopa, to je potpuno netačno

 

nemam ništa protiv tehničkog dela priče, samo nemojte ovo zaluđivanje o jednakim šansama i slična sranja

Link to comment

uopšte nisam konfuzan. majnovanje u toj fazi je bilo špekulacija, a u osnovi špekulacije nije jednaka šansa za sve već jednaka šansa za vrlo mali broj srećnika. i onda dođe tvoj drug da se podsmeva ljudima koji rade za crkavicu jer nisu učestvovali pre četiri godine u opskurnoj špekulaciji u kojoj bi ionako pukli da su došli en masse.

 

ti sto rade za crkavicu su imali sasvim istu sansu kao i oni koji su se oparili da, da bace koju desetinu evra 2010 u btc i sada da imaju milionce...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...