Jump to content
IGNORED

Kad sam pustio suzu


Turnbull

Recommended Posts

jbt, taj la vita e bella je tolko los da mi je misterija kako nekom moze biti tuzan
:isuse:
Od srece i ponosa, film Shine kad David Helfgot pocne da svira u restoranu onom nadmenom drkadziji koji mu se podsmeva.
+1http://www.youtube.com/watch?v=Bw-Y1sEUlSkValjda se nikad u životu nisam toliko isplakao. Takođe mislim da ima veze s tim imaš li decu ili ne, empatija je u toj sceni strahovita, pomisao na to šta ta dvojica ljudi u tom trenutku osećaju je bukvalno razarajuća.
Link to comment

Kako se zove onaj film, gde su da decka najbolji drugari a desava se u nacistickoj nemackoj. Jedan je jevrejin a drugi je nemac. Pa kada odvedu nemacku porodicu u logor, majka nemackog decaka koji se negde zagubi pomisli da su odveli i njenog sina. Ode na stanicu da ga pokupi iz voza i shvati da njen mali nije tu kada joj otvore vagon. Ali vidi druga svog sina, i pravi se da je to njeno dete i odvede ga i spasi i njega. Scena kada roditelji jevrejsko decaka poslednji put gledaju svog sina koji se spasava mi i sada natera suze na oci.I plakao sam na kraju usamljene golubice.A na poslednjij sceni Moj takozvani zivot sam isto bio na ivici suza.I u najduzem danu kada francuz na obali shvata da invazija pocinje pa se raduje na prozoru i mase francuskom zastavom

Link to comment

kad smo kod ratnih, svaki put suzu pustim na Čovekovu sudbinu kada junaka švabe ponude čašicom i mezom pred streljanje...a i malac u tom filmu me uvek rasplače...sent from planet Saturn

Link to comment
E da, sad se setih onog filma sa Kevinom Mekalkinom koji sam takođe gledao kao vrlo mlad kada su ga izjele pčele i on svisno. Sećam se da sam i ja svisno od tuge, i posle godinama pričao da je to najgori film ikad sa argumentom "jebo dečiji film u kome neko umire".
Moja devojka se zove i to je prvi film na koji sam kukao ko klinac ubih se od plakanja.
poslednja scena. Edited by Moća
Link to comment

Meni je baš tužan bio kraj prvog dijela Gremlina kad sirotog Gizma nazad uzima onaj matori Kinez i vraća u kutiju.Gizmo je tužan zbog toga što će ponovo biti zatvoren u maloj kutiji ali skrušeno prihvata zlu sudbinu jer prihvata da je indirektno odgovoran za nastalu tragediju iako zaista nije ništa kriv.Sreća pa je snimljen i drugi dio.

Link to comment

E i da, ono, kada brod opizdi u neki sneg ili led i onda rasulo, tone brod, a neki dvoje se ko za kurac baš na tom putovanju smuvali, i na kraju se on zaledio u vodi. :(

Link to comment

poslednji put sam se rasplakala kad del boj leži u bolnici i misli da će da umre zbog onih grčeva u stomaku, pa dođe doktor i kaže mu da mu nije ništa, kad ostane sam kaže sebi, budalo matora i izobliči se od suza.i kad liza mineli u kabareu teši nataliju, pa se i ona rasplače pošto ne ume da se ponaša u takvim situacijama :)

Link to comment
poslednji put sam se rasplako na brejvhart, kad mel gibson ophrvan bolom za izgubljenom ljubom, jase onako osvetnicki kroz selo i ne progovara ni rec, samo mu misic na obrazu poigrava od jeda i tuge. a suze su mi bile teske i blistave :)
Link to comment

the ramen girlsama ona mi je bila povod za plakanje sto je vise nemascena na kraju kada sensei stoji u guzvi ispod nje i predaje joj lampion.scena kada joj kaze da je ona njen naslednik

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...