Jump to content
IGNORED

Kad sam pustio suzu


Turnbull

Recommended Posts

kad nisam... :cry: ali filmovi na koje nisam mogla da prestanem da placem i 10 min nakon sto se film zavrsio: La vita e bella (verovatno najgore), A Mighty Heart, na poslednju scenu kad ona seta s klincem i krece pesma "In a manner of speaking", i Brokeback Mountain (gledala u avionu i ne mogu da prestanem da placem nakon filma, lik koji je sedeo do mene me vrlo sazaljivo gledao a cinilo mi se da samo sto ne pocne da mi se smeje). U potpuno posebnoj kategoriji je kad su ubili Datu u Nemesis.

Link to comment
Brokeback Mountain (gledala u avionu i ne mogu da prestanem da placem nakon filma, lik koji je sedeo do mene me vrlo sazaljivo gledao a cinilo mi se da samo sto ne pocne da mi se smeje).
samo da ti kazem, nije on tebe sazaljivo gledao nego je proveravao da li moze da se nadje uplakanoj dami na usluzi :naughty:
Link to comment

Isplako skoro celu drugu polovinu poslednje sezone SFU. Jako jako heavy, zato je i najbolje nešto ikad snimljeno. Inače, slinavim mestimično i relativno često, ponekad čak i u sitkomima. cool.gif Posle brave hearta odgledanog u toku puberteta nisam dva dana išao u školu. 3+ sata traje film, kako da se ne vežež za čoveka. :( Big fish mi je bio jako tužan čak i u poznim 20im. E da, sad se setih onog filma sa Kevinom Mekalkinom koji sam takođe gledao kao vrlo mlad kada su ga izjele pčele i on svisno. Sećam se da sam i ja svisno od tuge, i posle godinama pričao da je to najgori film ikad sa argumentom "jebo dečiji film u kome neko umire".

Edited by Glas RazumaN
Link to comment
jbt, taj la vita e bella je tolko los da mi je misterija kako nekom moze biti tuzan
ja pojma nemam da l' je taj film dobar ili los, pola sam proplakala. kad sam pokusala da ga gledam drugi put pocela da placem jos na pocetku jer znam sta ce da se desi, pa ostavila.
Link to comment
rastuzio ili plakao?ako nisi plakao, bezi sa nase* teme! *nas, placipicki :)
Pa mislim da mi je nesto upalo u oko. Nije bila bas suza ali napunilo se. Dok je za MDB bila jedna suza, muska, najteza.
Link to comment
Pa mislim da mi je nesto upalo u oko. Nije bila bas suza ali napunilo se. Dok je za MDB bila jedna suza, muska, najteza.
e, znas da je ona riba sto je razlupa lucija rajker :heart:, najbolja zena bokser u istoriji?
Link to comment
Svet Koji Nestajekada Gileta trinaesto prase prihvataju srna i njeno lanei naravno pomenuti Champ, prvi put me vodili u bioskop da ga porodično gledamo, plakao sam kao majska kiša. Plakao sam i sledeći put kad sam ga gledao posle sigurno petnaest godina
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...