Jump to content
IGNORED

Kad sam pustio suzu


Turnbull

Recommended Posts

:o aukurac, jesu ga nasli?
ne znam. :( pitao sam bebana pre neki dan kada je gostovao irie fm u hanu, ali nije hteo da odgovori na moje urlike. :(
Link to comment
btw, siguran sam da već ima topik o plakanju na nekoj tamo 4-5 straani.
i ja bih se zaklela.skoro sam negde pricala, pustila suzicu na brokeback mountain. la strada mi je uvek tuzna, naravno.najmucniji u poslednje vreme hunger.
Link to comment

meni je recimo million dollar baby malo too much, pa nisam suzu pustilaslicno (mada dosta vise) i onaj ruski ratni 'idi i smotri'. toliko je tezak da sam se od njega skroz odvojila.

Link to comment

Nisu trebali da cackaju oko kraja price, u knjizi je idealan, depresivan i neizvestan kao i dogadjaji do tada.

Odlazak u beskrajnu maglu punu cudovista, nadanje, iako znaju da je to gotovo nemoguce, da je majka prezivela, i jedina rec koju su uhvatili pretrazujuci radio stanice, da izmaglica nije preuzela bas sve

Link to comment
ne znam. :( pitao sam bebana pre neki dan kada je gostovao irie fm u hanu, ali nije hteo da odgovori na moje urlike. :(
'ladno me u Hanu neki lik iz publike smarao pitanjima o nekom keru Simi iz Srećnih ljudi, a ja ni Porodično blago nisam gledao, samo sam čekao da mi daju lovu i da zaboravim sve to...
ontopic: Leon/Profesionalac, Život je lep, Primirje (Torturo, Šerbedžija itd, scena na železničkoj stanici, scena kad Nemci traže hleb...), The legend of 1900...
Link to comment
Nisu trebali da cackaju oko kraja price, u knjizi je idealan, depresivan i neizvestan kao i dogadjaji do tada.

Odlazak u beskrajnu maglu punu cudovista, nadanje, iako znaju da je to gotovo nemoguce, da je majka prezivela, i jedina rec koju su uhvatili pretrazujuci radio stanice, da izmaglica nije preuzela bas sve

a meni bas dojajno i ovako, cisto da se vidi kolko je covek samo rob okolnosti i sleda dogadjaja
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...