Jump to content
IGNORED

Kad sam pustio suzu


Turnbull

Recommended Posts

samo da ti kazem, nije on tebe sazaljivo gledao nego je proveravao da li moze da se nadje uplakanoj dami na usluzi :naughty:
ako je to trebalo je brze da reaguje - ja sam se od blama sklupcala u svom sedistu, nabila slusalice na usi, zablenula u sledeci film i kao uopste ga ne preimecivala...
Link to comment

Skorije na Drive i The Dark Knight Rises. Ko na Drive nije plako nije musko, to smo apsolvirali jos onomad, a na TDKR me kraj izvozo samo tako! Na Paths of Glory sam skoro zaplakao od nerviranja sta rade onim vojnicima. E da, cmizdrio sam i na karju cetvrte sezone House-a, kad ide pesma od Iron and Wine uz zavrsnu montazu!

Edited by Sludge Factory
Link to comment
e, znas da je ona riba sto je razlupa lucija rajker :heart:, najbolja zena bokser u istoriji?
Nisam imao pojima. a mislim da me je MDB uhvatio na prepad posto sam do pola te borbe ocekivao da ce film biti zenska verzija Rokija i prica o mladoj i talentovanoj devojci koja se izdize iz siromastva i nemastine i onda se sve ono desi :(
Link to comment
pa ti nisi normalan...ovo je jedina stvar koja ti teže padne od smrti bambijeve majke i dugometražnog snupija.
ne razumem :huh:edit:eh da, i kad gine Štrecalo na bajsu Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
da, bice da je to stvar tuznosti, a ne mala koja umire u bolnici.sladze, gledaj fetmena :fantom:
Pa bre setio sam sad onog glasa koji izgovara to pa sam napisao, svasta tu jos ima osim devojcice koja umire i oni songovi i depresivni Carli Braun i ekipa...
Link to comment
Nema mi druge nego da gledam Drive iznova i iznova sve dok u njemu ne vidim sve ovo što su ljubitelji videli. Sladža je i plakao!? :huh: Na prvo gledanje - :mellow:
jebote, koje si ti kameno srce. a kad udje u stan, ona ga pita sta ces popit a on kaze vodu?il kad ih vozi da im pokaze de je snimljen terminator 2?
Link to comment
a na TDKR me kraj izvozo samo tako!
Mene je ceo film izvozo samo tako, oči su mi titrale ko kolibri.I još: Mufasa kad umre, klasik, ali to su ozbiljne stvari. A kad pevaju kadeti na železničkoj stanici u ''Sibirskom berberinu'', tad dehidriram. Mater rusku...I ''Bitka na Neretvi'', kad Ljubiša Samardžić zove Danu. Pošle mi suze sad dok pišem ovo, u pizdu materinu.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...