Jump to content
IGNORED

Kad sam pustio suzu


Turnbull

Recommended Posts

Interesantno je to sa plakanjem uz filmove. Da vidimo uz koje filmove mi krene muska suza, najteza.Naravno, "Pat Garrett i Billy the Kid", kada Koburn jase u svoju sramotu, a decacic ca gadja kamencicima.Poslednja scena filma "Oh Brother Where Art Thou", kada krene pesma "Angel Band" i vidi se crnac na dresini.Mijazakijev "Spirited Away", kada shvate da je zmaj Kohaku - reka koja nosi decu do plitke vode.I..."Merry Christmas! Merry Christmas", najpotresnija scena ikada, kraj filma "It's a Wonderful Life".

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

kada visler u das leben der anderen kaže - no, it's for me, brada kreće da se trese, oko kreće da suzi..i kada branka katić prepozna čarape nebojše glogovca u ubistvu s predumišljajem

Link to comment
ujebote al si ti mator! :P obadva se besomucno vrtela u zimskom bioskopu od pocetka osamdesetih do sredine devedesetih
ma gledao sam ja zimski bioskop...sad sam izvrteo scene iz Champa i filma se secam kao kroz maglu. a Shane mi je jednostavno propust, posto sam gistro ljubitelj vesterna.
Link to comment
kada visler u das leben der anderen kaže - no, it's for me, brada kreće da se trese, oko kreće da suzi..
+1+ Chasing Amy: "Oh. Just some guy I knew."
Link to comment

poslednja u poslednjem ciklusu crnogujenajtuznija scena u istoriji

nisam gledao nijedan :isuse:
stoko bezrepa. dok ne odgledas sejna wtmil Edited by ToniAdams
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...