Jump to content
IGNORED

Kad sam pustio suzu


Turnbull

Recommended Posts

Nisi ni gledao film, a bitno da odma' serendaš...... ako nisi gledao, reci lepo "nisam gledao" i gotovo. Kad pogledaš, onda možemo diskusovati.
:D nisam gledao :( Edited by ToniAdams
Link to comment
Hotaru no haka / Grave of the Fireflies (Isao Takahata, 1988) :cry:
Auff taj je fizicki nepodnosljivo tuzan.Od ostalih crtaca meni vise nekako setan i melahonican al aj da ga podvedem pod tuzno:http://www.youtube.com/watch?v=SDBH4xCE9ysI kad zivago onako star i izubijan vidi laru iz tramvaja i pokusava da je pozove a onda... :cry: http://www.youtube.com/watch?v=XwYKYMAy6bk&feature=related[/url]I da, "Malo stopalo" kad mama umire. To sam nekako preziveo kao klinac al drug se toliko uplakao da je mama morala kuci da ga vodi.
Link to comment

prva suza radosnica

batman5.jpg

a posle je bilo svega i svacega, barem dok nisam pogledao muddy river kohei oguri-ja...otad, koristim taj film kao suptilni metod torture za svoje cinicno nagledane prijatelje - od petoro koji su bili na plakalica testu svi su ostvarili dobar rezultat mereno u hektolitrima. film je o prijateljstvu izmedju dva siromasna decaka koji zive sa svojim porodicama na reci a koje ce se prekinuti onog trenutka kada jedan od njih nesvesno napravi fatalnu gresku. zavrsna scena kao stvorena da traje citavu vecnost neverovatan je spoj audio mizerabilije olicene u zacvilelo-ubijajucem gudackom orkestru i maestralne treceoke rezije (ultra-dramaticni ozu) koja samo pojacava i pojacava taj osecaj bespomocnosti. topla preporuka.http://www.youtube.com/watch?v=mkoECv6b6gc

Edited by palfoot
Link to comment
I kad zivago onako star i izubijan vidi laru iz tramvaja i pokusava da je pozove a onda... :cry:
u ruskoj seriji Zivaga igra Oleg Menshikov, pa ti vidi... scena kad umire je ubitacna.od tuznih crtaca, sad se setih: svi psi idu u raj.
Link to comment
ovaj je onako, zivotni, srecan i tuzan taman koliko i zivot (i smesan, uz to).
pa da, sad ce Toni da potrci da ga pogleda. pa ce da se hvali u vasoj teretani: 'gledao sam crvenu kucu, gledao sam crvenu kucu...'
Link to comment

Kapelski kresovi, pogibija Dimnjačara, nikad ni za kim nisam onoliko suza prolio. Partizanska eskadrila i pogibije Žareta i Borisa Kosijera su kvalitetno oplakane. I dan danas mi se plače na skoro sve scene u Kuduzu, scenu kad Saša Petrović pravi snješka onoj curici a koja se dešava poslije ubistva Bademe, izbjegavam da odgledam. I kad je Taras Buljba ubio sina i kad je u Rovinju umrla baka Elvira, tu sam zaplako i kad su prije dva-tri mjeseca reprizirali Grlom u jagode.

Link to comment
meni od domacih jebeno tuzan kraj ko to tamo peva. i vuk samotnjak, kad ubiju psa.
mogu misliti kako si plakao u fish called wanda zbog kerova. i ribica. Edited by Lancia
Link to comment
u ruskoj seriji Zivaga igra Oleg Menshikov, pa ti vidi... scena kad umire je ubitacna.
varljivo sunce, kad ce da se samoubije. slinim beskrajno. mada ga ne obozavam <_<
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...