Jump to content
IGNORED

Kad sam pustio suzu


Turnbull

Recommended Posts

pre par nedelja sam uhvatila na sinemaniji dokumentarac o sugarmanu rodrigezu. nisam pustila suzu nego od nekog dela više nisam ni prestajala da plačem.

mislim da su mi se živci od ove korone pretvorili u paučinu.

Link to comment
On 4.8.2012. at 14:11, slepa živana said:

poslednji put sam se rasplakala kad del boj leži u bolnici i misli da će da umre zbog onih grčeva u stomaku, pa dođe doktor i kaže mu da mu nije ništa, kad ostane sam kaže sebi, budalo matora i izobliči se od suza.i kad liza mineli u kabareu teši nataliju, pa se i ona rasplače pošto ne ume da se ponaša u takvim situacijama :)

 

 

samo da primetim kako je živana živčano unapredovala.:sleep:

Link to comment

meni se bilo stislo u mančesterbajdsi, kad pred kraj filma vode razgovor  bivši supružnici. jedna od potresnijih filmskih scena koju sam zapamtio.

neko je ranije pomenuo paris-teksas, takođe razgovor između (još uvek) supruznika.

 

Link to comment

Uh bravo za Pariz-Teksas.Jedini koji mi pada na pamet trenutno na koji sam pustio suzu.Možda se omakla i na samom kraju Lost in Translation i The Lives of Others,ali nisam siguran.

 

Intetesantan mi je bio odgovor najboljeg drugara na ovo pitanje-monolog Roy Batty-a na kraju Blejd Ranera.

Edited by Milošica
Link to comment
1 hour ago, koksy said:

meni se bilo stislo u mančesterbajdsi, kad pred kraj filma vode razgovor  bivši supružnici. jedna od potresnijih filmskih scena koju sam zapamtio.

neko je ranije pomenuo paris-teksas, takođe razgovor između (još uvek) supruznika.

 

i kad je Tom Henksu voda odnela Wilsona.

  • Haha 2
Link to comment
15 minutes ago, Milošica said:

-monolog Roy Batty-a na kraju Blejd Ranera.

Meni je to odličan film ali šta je to toliko sentimentalno i epsko u tom monologu nisam pametan

 

Često rasplačem u filmovima u poslednje vreme kada gledam filmove nikad prežaljenih glumaca Glogovac,Dragan Nikolić,Milena,Neda...

Isto gledam Dobar,loš zao kakva genijalština od filma i kada shvatim da su svi tamo pokojni zajedno sa Serđom i Eniom,osim Klinta koji još mrda dovoljno da pustim suzu 

To me najviše pogađa prolaznost života...na primer Lucky poslednji film Hari Din Stentona 

Ljubavni parovi,kučići mačići ma kakvi , baš ne mogu da se setim nekog ljubića koji me je razcmizdrio čak ni Drive 

Terminator mi je teško pao,jer kao klinac sam s nadao da možda postoji nešto posle,ali ne za mašinu njima je kraj kraj 

Ima neki poludokumentarac Dear Zachari letters.... ne znam tačno ime,ma ono je surovo nisam bio živ na pola filma a treba odgledati još toliko 

Naravno serija Six Feet Under  i za vreme serije i naravno na kraju, dovoljna mi je ona pesma Sie da zašmrckam 

E da Hilari Svonk kada je kikbokserka surovo,ono treba zabraniti 

 

14 minutes ago, Lancia said:

i kad je Tom Henksu voda odnela Wilsona.

Al  se vratilo, oženio je  Ritu Wilson 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...