Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

Vec se ozbiljno stidim toga sto sam preumoran da ozbiljno gurmanisem. Sada pravim jelo koje se zove "nemam snage da idem do radnje". Po dva komada jagnjetine i svinjskog vrata iz zamrzivaca, jedan tomatino sa paprikom, kesa meksicke mesavine, delezov chili zacin, jos bibra, malo soja sosa, i to u gvozdenu serpu. Posle dodajem i tri krompira. Sto je najludje, mirise izazovno vec sada.

Link to comment

Joj, sinoć sam kupio one riblje prstiće, bacio ih na ulje u tiganju, posle to nalio majonezom pa uz tost leba. :isuse: Prva tri su mi bila ok, onda sam preostalih šest pojeo sa odbojnošću koja je galopirala do odluke da deseti, jubilarni, odnesem mom novom džukcu ljubimcu iz kraja kome još uvek nisam nadenuo ime.Btw, ako neko hoće da ga udomi, na PM. Nemate pojma koliko je genijalan pas.

Link to comment

ja retko mesim. dugo traje, isprljam vangle koje se tesko peru, isprljam radne povrsine, nabrasnjavim kujnu i sebe, mesi, cekaj, mesi, cekaj, mesi, razvlaci, peci, nisam ja ta osoba. ipak evo me vec drugi put kako neuspesno pokusavam da napravim pita bread (kod ove na blogu je oh tako jednostavno). ovo moje sto je izaslo je mnogo ukusno, ali nikako da se naduva. aj neko da pravi pa da mi kaze gde gresim.82838971.jpgUU92321047.jpgU87032248.jpg

Link to comment

:Du ovom. nemam tuceni bez onih strafti, teflon mi bacise da ne umrem od raka. nije do tave, nasla drugi recept, ova rece da ne sme da se prevrce kad se razvlaci, a u komentarima videla da i one sto znaju da mese oce da fulaju, sad mi lakse :D

Link to comment

najbolje pitaj ove u byblos expressu kako ih uvek nepogresivo napuhajumada lepo je to tvoje, ja bi u to rknuo mlada kajmaka pa ko ziv ko mrtav !

Edited by gazza1
Link to comment

ma nevidjeno je ukusno, ja jela sa humusom, patlidzanom zalivenim kefirom s maslinovim uljem i belim lukom, paradajzom i maslinama, ushicena bila koliko je dobro. ali nije pita. ne mogu u biblos, daleko mi, sledeci put cu ovaj novi recept, ide manje vode, mozda je do toga.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...