Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

Joj juce isto bio umoran, sramota me i danas sta sam "kuvao". Kupio zamrznute pilece krokete, one hotdog zemicke sto imaju rok trajanja 6 meseci, i polimarkov mexicana sos. Rknuo krokete, sos, gomilu zelene salate i navali. Otkinuo sam se od tog djubreta. Necu nikad vise.
Što ja obožavam da jedem to đubre, nije normalno, aali ne smem od DigaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Link to comment

otkako mi ukinuse mleko, bavim se smisljanjem novog resenja za jutarnji obrok. osnova su zobene pahuljice kuvane na vodi, onda dodam sta stignem da postignem prihvatljiv ukus. i jedem ja to, al jede i to mene. sad pecem jabuke sa cimetom, grozdjicama, orasima, sokom od pomorandze i medom da umuljam sutra ujutro. ako ovo ne upali, nista nece.jabuke.jpgUploaded with ImageShack.us

Link to comment

Da, i ja ne znam sa čim bi jeo ovsene pahuljice nego sa jogurtom ili kuvane na mleku.Sa sokom mi ne idu nikako, tako da ih zadnjih dana uglavnom jedem onako guste, samo sa par kašika jogurta umesto kao ranije sa 3-4 dcl.Nego kad smo već kod njih, koje još postoje na našem tržištu sem Floridabela?Ranije sam kupovao neke druge ali ne mogu se setiti ni proizvođača ni da li su bile naše ili uvozne, samo se sećam da su bile mnogo bolje.Sad ne viđam po marketima ništa sem gorepomenutih.

Edited by mr@ki
Link to comment

a ja sam oduvek ovsene pahuljice kuvala u vodi, kad prokuva voda koju sam malo posolila (da ubije bljutavost) ja ubacim pahuljice, odnos 2:1 za vodu, kad se ukuva, u to dodam saku iseckanih oraha ili nekog drugog zrnevlja i kasiku meda. i obozavam to tako!inace pahuljice kupujem po zdravim hranama.

Link to comment

ja kupujem lomljene ovsene sto su nekad bile da se kupe u tirkiznom pakovanju na kome je pisalo haferflocken, ali prestali da ih uvoze, pa potrajalo dok sam nasla zamenu u hema keja neja ili tako nesto zdravoj hrani u hilandarskoj. kilo na meru 160 dinara kod najsporije zene na svetu. oni su uvoznici pa valjaju i ostalima isto to u pakovanjima od pola kile koja naplacuju duplo vise.

Link to comment

što ne koristite sojino mleko ?ima ono neko na kome stoji gmo freeed.ima čini mi se i u dm-u ovsenih pahuljica od alnature

Edited by duda
Link to comment

hvala za info. kupujem inače njihov alnatura musli sa 50% voća i odličan je, 750g je 500 i neki dinar redovno, što i nije mnogo obzirom na kvalitet i to da je organic.baš sam nedavno išao po taj musli i vidim imaju ga i sa 50% popusta pošto mu rok ističe u martu. još sam imao i neke kupone za dodatnih 15% na ceo račun pa sam bio alav i kupio dve varijante muslija + kornfleks. čistih ovsenih pahuljica se nisam ni setio, ali pogledaću čim mi ponestane trenutnih zaliha žitarica (što neće skoro) :D

Edited by mr@ki
Link to comment

vrat namazao sa senfom i ljutom paprikom, posolio, pobiberio pa stavio na povrće (krompir, cvekla, šargarpa, luk) pa u rernu na 188 na neki 2,5 sata. Za to vreme se krčkaju dimljena rebarca u šerpi, sa blukom i lovorovim listom, pa će posle dva sata u rernu da se uhvati lepa korica. Posle svega pravim (h)urmašice.

Link to comment
vrat namazao sa senfom i ljutom paprikom, posolio, pobiberio pa stavio na povrće (krompir, cvekla, šargarpa, luk) pa u rernu na 188 na neki 2,5 sata. Za to vreme se krčkaju dimljena rebarca u šerpi, sa blukom i lovorovim listom, pa će posle dva sata u rernu da se uhvati lepa korica. Posle svega pravim (h)urmašice.
oh! jebse Renne.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...