Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

olckul gulas, samo luka meso i zacini
:thumbsup:eeeeventualno još pečurkeubacivanje šargarepe (a tek pogotovo drugih sastojaka, no šargarepa mi se čini masovna) mi je totalno besmisleno
Link to comment
:thumbsup:eeeeventualno još pečurkeubacivanje šargarepe (a tek pogotovo drugih sastojaka, no šargarepa mi se čini masovna) mi je totalno besmisleno
ti sećerih jagode i dinju, a šargarepa ti besmislena
Link to comment

Drevna Elada srece americku seljanu.U zemljane cinije poredjao sampinjone, smrvio bluk, nalio sa malo mulja,posuo zelenog bilja, a preko, ovce sirenje, crveni luk i malo kajmaka, pa da se to zapece zajedno.A uz to pecena dimljena rebra (kupio gotova) nalivena hajncovim rostilj sosom :piggy:

Link to comment
Drevna Elada srece americku seljanu.U zemljane cinije poredjao sampinjone, smrvio bluk, nalio sa malo mulja,posuo zelenog bilja, a preko, ovce sirenje, crveni luk i malo kajmaka, pa da se to zapece zajedno.A uz to pecena dimljena rebra (kupio gotova) nalivena hajncovim rostilj sosom :piggy:
sta bi moglo da zameni kajmak, neki punomasni sir? koliko si peko to i na koliko stepeni? jesu prekrio skroz pecurke?hm, sta bih jos mogao da pitam :fantom: ¿ Edited by Lancia
Link to comment

Kajmak je tu iz vica, ne moras ga stavljati uopste. Nisam skroz prekrio, vise sam nabacao. Ovciji sir je beli, makedonski. Moze feta. Sipao sam preko rendani pekorino pet minuta pred kraj. Sve zajedno pecem 220 stepeni 20 minuta.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Gladan sam bre! Umoran! Cele nedelje jedem gluposti i pijem zeleni caj (osim juce kad sam pio viski i rakiju). Ja bih uz ovo i proju jeo, i sve!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...