Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

me gde bre, meni 99% supa, corbi, pecenja, salata, slanih kuracapalaca uspe iz prve, ali cim mora da se mece secer, mrka kapa.
Same here <_<
od kuskusa i rogacha sa narandzama i chokoladom
Daj recepis za ovo da vezbam...
Link to comment

hm, ali bez zezanja sad, Španjolac i istoričar, šta vam je teško?ono ima i zajebanih kolača i torti, ne kažem da nema, ali za većinu je slediš recept i gotovo, nema laži nema prevareako oćete daću vam tamo na mom strašnom :) topiku neke jednostavne recepte za početak (ako i to uspete da sjebete svaka čast :D) pa posle nešto komplikovanije, pa tako

Edited by Amelija
Link to comment
šta vam je teško?
Nemam pojma, al' uvek ili nesto curi, ili ima gromuljice, ili se prepeklo, il' nije slatko ili je preslatko... <_<
rogach i kuskusnachi ubiva kolko je dobro. samo prati put ^_^
Idem da studiram, 'fala :thumbsup:Btw, rogac obozavam, pravio sam o Novoj godini pitu od smokvi i rogaca, i kao sto vec rekoh gore, malo suva, malo neslatka, ali pojela se :lol:
Link to comment

dimljeni cureci karabatak iseckan na kockice pa ubacen u ekspres lonac. sad cu da bacim slanu vodu, ubacim po kile crvenog sociva, malo suhog i svezeg korenastog povrca, nalijem cistom vodom pa dok se socivo ne raspadne. na kraju cu da stapnim mikserom uradim bz bz par puta i dobijem vezivnu masu umesto zaprske s brasnom i slicnih gnusoba. to cu jesti sledeca 3 dana.

Link to comment

Dobio sam, oridjidji americki. Review je jako prost: dugo odrzava nisku i stabilnu temperaturu, a keramicka posuda je dosta masivna. Za gulase i slicne stvari, mnogo dobra stvar.Peposo bas u njemu kuvam zato sto crock pot simulira uslove koji vladaju u peci za grncariju koja se vrlo polako hladi, a tako se originalno kuvao peposo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...