Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

@Sandradjer

 

ako pitanje nije bilo ..brokoli obaris 5min,piletinu ispeces na tiganju da dobije boju.. sve prerucis u vatrostalnu,umutis dva jajeta sa dve kasike pavlake,prelijes,moze i parmezana ili nekog sira tipa feta  i zapeces 20min u rerni :D

 

 

bukvalno cu to ja danas za rucak :D 

 

od ostalog povrca napravi supicu 

Edited by ivy
  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, ivy said:

@Sandradjer

 

ako pitanje nije bilo ..brokoli obaris 5min,piletinu ispeces na tiganju da dobije boju.. sve prerucis u vatrostalnu,umutis dva jajeta sa dve kasike pavlake,prelijes,moze i parmezana ili nekog sira tipa feta  i zapeces 20min u rerni :D

 

 

bukvalno cu to ja danas za rucak :D 

 

od ostalog povrca napravi supicu 

Hahahaha otprilike je tako i bilo. Pola pileta mi otislo u supu :D

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Pravim gulas. Prvo mi nestade plina na pola kuvanja, prebacim na ringle, one ne griju. Nekako se zahuktaju posle 10 min, ali na podioku 3 ne grije nista a na 4 prejako :ranting:

 

Razmisljam, beko sporet, ove godine puni 16 godina, jednom vec promijenili ringle.

Link to comment
19 minutes ago, kipo said:

Pravim gulas. Prvo mi nestade plina na pola kuvanja, prebacim na ringle, one ne griju. Nekako se zahuktaju posle 10 min, ali na podioku 3 ne grije nista a na 4 prejako :ranting:

 

Razmisljam, beko sporet, ove godine puni 16 godina, jednom vec promijenili ringle.

Tako sam i ja razmisljao :D mi smo pazarili Neff rernu, pizdariju sa xy programa, koje skoro nikad nismo ni koristili. Uglavnom, od prvog dan leva strana slabije pece od desne, al ajde, navikli smo pa okrecemo strane. Posle 7 godina ode displej, zvali servis, popravka usi otpadaju, rekoh ajde vdi i ove strane sto nejednako peku, ''Si señor, ningún problema'' Dosao posle dve nedelje, 'posla preko glave' instalirao displej, sat ide napred 20 minuta za nedelju dana a sad leva strana jace pece od desne.  

  • Haha 5
Link to comment
3 minutes ago, kipo said:

A Je to fazon, bitno da radi :D Mi skupljamo pare komplet kuhinju da preuredimo, pa dotad sve trpi.

Moj savet, izbegavajte fensi stvari, pizdarije sa previse programa i nezne sudopere, ako neces da njaces kao ja.

  • +1 3
Link to comment

čorba od spanaća, ribić na kajmaku,dimljene domaće kobasice, pirinač sa pečurkama, kroketi od tikvica, salata od boranije, mešavina salata iz kese, čini mi se kapri sa dodatkom paradajza, krastavca i maslinki, sa melasom od nara, limunom, sumakom. čaj rubus i kocka crne čokolade. imala sam goste pa sam se i ja počastila.

nisam stigla da pravim kolač.

posle 4 godine sam se vratila svojoj kući. živim kao momak. jedem iz hartije i po kafanama. po nekad pojedem poparu kao šarov iz šerpe.

  • +1 3
  • Wub 5
Link to comment
7 hours ago, x500 said:

Piletina u kikiriki sosu i pirinac sa kurkumom.

 

bJBcpmc.jpg

 

 

da pogađam, opet si u bolnici  

 

 

 

 

:Jova:

  • Haha 3
Link to comment

Baš mi se jede ona fensi pita sa višnjama i kremom/pudingom od vanile.

Nikad pravio, ali pun internet recepata.

Nadjoh i par kesica pudinga, rok prošao 2017, valjda im nije ništa… :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...