Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

danas namerio da pravim chili con carne, i car, kupim po kile junetine, i kazem na kockice, za gulas :isuse:dodjem kuci i skapiram sta sam uradio. prvo sam se par minuta drzao za glavu i psovao, a onda resio da make do with what i have. seckao koliko sam sitno mogao junetinu i to ubacivao. skuvao. sada cekam da se nesto desi u mom zivotu pa da sednem da jedem

Link to comment
danas namerio da pravim chili con carne, i car, kupim po kile junetine, i kazem na kockice, za gulas :isuse:dodjem kuci i skapiram sta sam uradio. prvo sam se par minuta drzao za glavu i psovao, a onda resio da make do with what i have. seckao koliko sam sitno mogao junetinu i to ubacivao. skuvao. sada cekam da se nesto desi u mom zivotu pa da sednem da jedem
Pa ne mora to loše da ispadne ja se čak i nosim mišlju da tako jednom napravim Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment

@velja:dapace, super je ispalopecnuo tortiljice, dodao seckani persun i grcki jogurt, uz to mrmao onu mesanu premia salatu iz tegleedit: @aram, eto nasao se jedan. ne dam sam hteo tako, ali... :lol:

Edited by assück
Link to comment

mogu misliti kakve su to muke bile danas :)moram i ja pazariti neku nožekanju, imam samo jedan valjan i njega moram na oštrenje odneti.prvi put kad sam pravio chili zaljutio sam ga ko da sam rođen u meksiku. mogo bi sutra da te izimitiram.

Link to comment

vish interesantno, posto je i meni prvi put bio ekstremno zaljucen, ljepsa polovina za danasnji tvrdi da je savrseno izbalansiran, i kao takav, nesto najbolje sto sam pravio skorije :)i definitivno seckaj meso sitno, druga dimenzija

Edited by assück
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...