Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

cufte u marinara sosu, sa nekim domacim dalmatinskim vinom i mnogo dobrim paradajzom, i meso je dobro, sve se sklopilo da nude savrseno

Link to comment

u lokalnoj radnji, neki opskurni italijanski u flasi, fantastican je.

a to ide preko penne testenina, ili cu cak, ako bude dovoljno gusto, da guram sa zelenom salatom u pita hleb

Link to comment

Naročito volim kad kažu da nema ništa za klopu a ja znalački bacim pogled u frižider.

Dakle(m), jedan par vrljavih roštilj kobasica i malo zaboravljenih okrajaka slanine brzo propržiti. Dodati soja sos i jedan i po deci neutralne pavlake( taman pre nego joj istekne rok), začine(vlašac) i pastu zatečenu u špajzu.

ejy2a6yt.jpg

Link to comment

Sprašio 6 bifteka. Svima po dva. ^_^

Šargarepa, tikvice i cluk prelio muljem i zasuo onim vegeta like začinom pa na el.roštilj.

Kontam da je ovo s tim začinom huljenje al' jbga jedino tako mi povrće ima jestiv ukus.

 

Sutra mora riba.

Link to comment

Pečem mlade krompiriće u rerni, sa sve slajsovima slanine plus ih čeka kajmak kad izađu napolje.

Koristim ulje od komine masline a od začina svašta nešto. Mislim da ću pojesti i šporet.

Link to comment

Pečem mlade krompiriće u rerni, sa sve slajsovima slanine plus ih čeka kajmak kad izađu napolje.

Koristim ulje od komine masline a od začina svašta nešto. Mislim da ću pojesti i šporet.

planiras da ubijes coveka holesterolskom bombom? neka! slatka smrt.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Edited by kim_philby
Link to comment

@kim

Šta pričaš, pa vidiš da ih pečem na ulju od komine :zdravahrana:

Ne mora da jede ako neće, meni više :)

Edited by Valkyrie
Link to comment

E, samo jeben posao ono pranje mladih krompirića. Ribala sam ih novim truleksom za teflon, grubom stranom. Ruke mi otpale!

Zna li neko od eksperata lakši način?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...