Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

i meni igre za LI deluju gadno + da mogu da se šteluju (prema igračima koja kome više leži)

Sve dok  je Ognjena mirni smo što se glasanja tiče ali on je čini mi se, bio neprikosnoven po osvajanjima imuniteta. Mitar odmah za njim.

 

Ako se crvene žene budu pitale mislim da Stefi neće biti u prvih troje za masnu dasku.

 

i ja sve čekam te famozne preokrete

 

Link to comment

Pa šta ste očekivali, da Perić kaže "ne gledajte, ekipe invalida se povređuju svaki čas i ispadaju po redu". Normalno je da diže hajp.

Ja čekam da neko shvati da je Vesna slab šraf. Mada Katarina sa svoja tri poraza na platformi mislim da je oborila neki rekord.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Valkyrie said:

Pa šta ste očekivali, da Perić kaže "ne gledajte, ekipe invalida se povređuju svaki čas i ispadaju po redu". Normalno je da diže hajp.

Ja čekam da neko shvati da je Vesna slab šraf. Mada Katarina sa svoja tri poraza na platformi mislim da je oborila neki rekord.

 

Ona mi je baš mutna i ovako, ništa joj ne verujem.

Link to comment

Mislim da je Maša u prvoj sezoni vezala tri poraza u istom danu i rasplakala se, pa ju je Milica tešila kako nema veze, nije joj leglo, kao što ni njoj nije leglo kad je S JEDNOM NOGOM išla kroz ono blato. :happy:

 

Čak mislim da je to bilo u onoj igri kad je nagrada bila aukcija, pa je kao šlag na tortu Maša potrošila sve pare na dve banane. When it rains...

Link to comment

Izgleda da je Perić procenio da ove godine ima potrebe da stvara hajp.

i pored najbolje volje ne mogu da poverujem da bi ove ekipe išta zanimljivo neočekivano mogle da nam prirede, crveni još i možda al plavi baš nikako.

 

evo, mojih 5 banki za šok razvoj je da Ognjen uprkos stalnim nominacija, dogura do finala, uzme trofej i sve nas na kraju fascinira.

Edited by Sara
  • Haha 1
Link to comment
10 minutes ago, copkillah said:

Ona mi je baš mutna i ovako, ništa joj ne verujem.

Podilazi im svima kad priča s njima, pruža fejk psiho-podršku, predstavlja sebe kao Samarićanina itd

Sumnjam da je sve to baš autentično, no kapiram je da joj je to forte, međuljudsko povezivanje, pošto je u igrama donji prosek.

  • +1 1
Link to comment

E a koliko smo kukali na kasting u prvoj sezoni, a to još ispade ubedljivo najbolje.

Makar je bilo sjajnih duela, Stefan/Vladimir vs Goran, Nevena vs Milica, Nika vs Maša (makar u početku), Tenina famozna provlačenja sekund pre protivnice, često se dolazilo do štafete... 

Osebujni likovi poput Roka i Milice, izglasavanja Gorana i Sumeje, sapunica oko Nađe... Good times.

 

Drugu sezonu je spasilo plavo pleme sa tri terminatora, plus naravno njihov građanski rat.

 

Ovo sad je baš ravna linija.

  • +1 1
Link to comment

kad smo kod Tiće, definitivno najlepši osmeh ovogodišnjeg survivora (one dve ni prineti - Katarina i Mihaela) 

jedino joj je malo čudna gornja usna kao da je napumpana 

Link to comment

meni je ona u nekim kadrovima prelepa, ajmo reći (:D) u većini kadrova.

Za gaće se slažem, te helanke što se uvlače u dupe su retko vulgarna pojava.

za ostalo, čekam još pa ću da odlučim.

 

Link to comment
2 minutes ago, Sara said:

meni je ona u nekim kadrovima prelepa, ajmo reći (:D) u većini kadrova.

Za gaće se slažem, te helanke što se uvlače u dupe su retko vulgarna pojava.

za ostalo, čekam još pa ću da odlučim.

 

ma ne ŝto se uvlače, nego imaju umetke za istrćivanje buljsona

Edited by mire
Link to comment

Nemaju. Znam pouzdano jer sam jednom greškom preko insta poručila iste, zeznula sam se, nisam videla da je taj šav preko dupeta naboran i kao da ima neki lastiš koji dovodi do toga da se helanke jezivo uvlače. Ostalo su samo šare na materijalu koje su takođe bezveze.

 

Moje su bile tamne pa se nije moglo videti lepo na slici, i gotov zajeb. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...